Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Лекція від дизайнера Маталі Крассе» у просторі «I-Zone»

Время

21 апреля в 19:00

Источник

Цены

Вход — бесплатный

У межах культурно-освітнього проекту «Культурний код. Франція» міжнародного фестивалю «Французька весна» до Києва завітає французький дизайнер нової формації Маталі Крассе (Matali Crasset). 

21 квітня запрошуємо на лекцію Маталі «Дизайн та прагматизм».

Маталі Крассе змінює предметне середовище повсякденного існування людини за допомогою своїх проектів. Вона постійно досліджує нові можливості в дизайні і створює предмети, які відповідають нашим фундаментальним потребам бути вільними, яким притаманна модульність та функціональна гнучкість.

Це неймовірна можливість зустрітися, поспілкуватися, подискутувати з майстром, дізнатися її думку про Ваші роботи та почути найцінніші поради.

Схожого досвіду годі шукати!

Довідково

Маталі Крассе (Matali Crasset) – офіцер ордену Мистецтв і літератури, нагороджена національним французьким орденом «За заслуги». Роботи Маталі включені до постійної експозиції провідних світових музеїв – МОМА (New York) і Центру Помпіду (Paris). У 2006 році журі «Меблевого салону Парижа» присудило Маталі Крассе титул «Творець року», визнавши її однією з найсильніших особистостей французького дизайну.

«Культурний код. Франція» – культурно-освітній проект. Проект створено Фондом сприяння розвитку мистецтв і Європейської Школою Дизайну в рамках фестивалю «Французька весна», за підтримки і сприяння Посольства Франції в Україні та Французького Інституту в Україні. Мета проекту: популяризація історії, витонченості, краси та практичності дизайну й архітектури Франції за допомогою провідних діячів дизайну та архітектури.

Реєстрація 

0 отзывов