Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Молодіжний форум «YouthSpeak Forum»

Время

1 апреля в 10:00

Найбільший молодіжний форум цієї весни - YouthSpeak Forum відбудеться 1 квітня 2017 року! Вже другий рік поспіль AIESEC збирає громадські організації, активну молодь, бізнес сектор та представників держави на всеукраїнському YouthSpeak Forum. Цього року планується залучити більше 500 учасників. 

YouthSpeak - це глобальний проект, що починається з опитування та допомагає визначити молодіжні тренди у працевлаштуванні, самореалізації та розвиткові суспільства, після чого обговорити це під час форуму, на якому також створюються активності для задовольняння цих потреб та втілення спільних ідей.

На форумі будуть:

POWERFUL TALKS 

Співпраця, як глобальна тенденція у всіх відносинах - Ілля Кенігштейн (керуючий партнер та креативний директор Creative Quarter), 

Цілі сталого розвитку ООН - Павло Іллюшин (представник молодіжної панелі ООН), Лідерство 

Ідеальна країна - це не місце, це стан свідомості

PANEL DISCUSSION

Рімма Ель Джувейді, Голова правління, Навчай для України 

Вікторія Мудрак, Віце-президент з організаційного розвитку, AIESEC в Україні

Дмитро Шимків, заступник глави Адміністрації Президента Представник Studway та EY обговорять як можна “#Трансформувати. Себе. Країну. Світ” та розкажуть як це роблять вони, які перешкоди з’являються у них на шляху і якими є ідеальна трансформація і співпраця між секторами.

WORKSHOPS

На тему “Creativity” від Ольги Петрусенко, менеджер SAP з розвитку бізнесу Та ще 2 воркшопи про інші “навики 2020”.

OPPORTUNITY SPACE

Стати частиною громадської організації, знайти роботу в корпоративному або державному секторі, підтягнути свої навички та знання? На форумі будуть усі деталі про максимальну кількість можливостей.

CASES

6 прикладних різних ситуацій від “Prozorro”, “Громадський Проект”, “Kyiv Smart City” та ще 3 компаній, громадських ініціатив та державних установ, які потрібно покращити чи визначити та вирішити основні перешкоди на шляху до їх успіху. Авторам найкращих ідей запропонують брати участь у їх втіленні. 

0 отзывов