Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Концерт «Ark Ovrutski. Benny Benack III» в клубе «BelEtage»

Место

Время

24 февраля в 19:30

Цены

Вход — 300 - 1000 грн.

Міжнародний джазовий абонемент запрошує вас на «запальні» проводи зими в рамках проекту «Джаз з Нью-Йорка». У розпал Масляної ритми світової столиці джазу остаточно проженуть зимову депресію і мороз з ваших сердець!

У затишному залі клубу Bel'Etage (вул. Шота Руставелі, 17а) виступить квінтет відомого контрабасиста Арка Овруцького (Арк Ovrutski) за участю американського вокаліста і трубача Бенні Бенак III (Benny Benack III). Музиканти, які нині проживають в Нью-Йорку, презентують нову програму Winter Farewell (Проводи Зими). Зі сцени прозвучать найкращі п'єси з записаних в США альбомів Sound of Brazil (2010) і 44:33 (2014), а також нові композиції з останнього його диску Intersection (2016) і низка відомих джазових стандартів.

Молодий трубач і співак Бенні Бенак III (Benny Benack III) продовжує традиції свого знаменитого діда і швидко набуває на міжнародній джазовій сцені репутацію багатостороннього імпровізатора, що поєднує дивовижну музикальність і чудову техніку. Його часто порівнюють з майстром вокалу і труби Четом Бейкером: критики стверджують, що виконавська манера молодої зірки має багато спільного з манерою гри Бейкера.

Бенні Бенак III вже встиг стати переможцем практично всіх основних джазових конкурсів для трубачів в США: Carmine Caruso International Jazz Trumpet Soloist Competition (2011), International Trumpet Guild Jazz Competition (2011), National Trumpet Competition – Jazz Division (2012). Також він заявив про себе і як неординарний вокаліст, ставши фіналістом The Gentlemen Sing Vocal Jazz Competition (2013). У 2011 році Вінтон Марсаліс включив Бенака до списку «Нове покоління джазових гігантів» (Next Generation of Jazz Greats). У 2014 році музикант закінчив магістерську програму в Manhattan School of Music. 

0 отзывов