Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Виставка «Білий Альбом. Друга глава» в «Музеї сучасного мистецтва»

Время

с 9 февраля, 18:00 до 19 марта, 19:00

Цены

Вход — бесплатный

9 лютого о 18.00 Музей сучасного мистецтва України презентує другу главу виставки «Скарби колекції з музейної збірки. «БІЛИЙ АЛЬБОМ».

Величезна колекція мистецьких творів, які було зібрано за 11 років існування музею, потребує життя не тільки у музейних запасниках, але й у музейних залах та на сторінках каталогів.

Видання каталогу «БІЛИЙ АЛЬБОМ. Скарби колекції з музейної збірки»: ікона, живопис, графіка, скульптура - своєрідний підсумок кропіткої праці музею за роки свого існування. У каталозі зібрано найкращі твори 251 видатного українського митця, представлено Закарпатську, Київську, Кримську, Львівську, Одеську і Харківську мистецьку школи.

Глава друга виставки «Скарби колекції з музейної збірки. «БІЛИЙ АЛЬБОМ» відкриється презентацією каталогу й чудовими творами українських митців, кожний з яких вирізняється своїм особливим творчим почерком, настроєм, ритмом, колористикою… 85 неймовірно талановитих майстра (деяких ми чекаємо на відкритті виставки) розкривають глядачеві свою душу, свої потаємні почуття.

Колекція ікон вразить глядача своєю духовною силою і унікальністю та подарує величезну насолоду тим, хто шукає себе й своє серце у нескінченній круговерті життя.

Творці сприймають життя під своїм, особливим, кутом зору - нестандартно, несподівано, іноді, всупереч нашим власним поглядам і розумінням. Споглядаючи художні твори ми вчимось бути більш гнучкими, терпимими, розширюємо свій кругозір й відкриваємо свідомість інакшому. За незрозумілими речами часом ховається сенс самого існування, адже недарма кажуть, що рукою художника пише Сам Творець.

План проведення заходу:

– Урочисте відкриття виставки. Вітальне слово від мистецтвознавця, куратора проектів

музею Ірини Алексєєвої

– Презентація каталогу «БІЛИЙ АЛЬБОМ». Скарби колекції з музейної збірки. Ікона.

Живопис. Графіка. Скульптура»

– Виступи митців, діячів культури, гостей

– Дружнє спілкування у музейному дворику

Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка

Виставка «Білий Альбом. Друга глава» в «Музеї сучасного мистецтва» Виставка «Білий Альбом. Друга глава» в «Музеї сучасного мистецтва» Виставка «Білий Альбом. Друга глава» в «Музеї сучасного мистецтва» Виставка «Білий Альбом. Друга глава» в «Музеї сучасного мистецтва» Виставка «Білий Альбом. Друга глава» в «Музеї сучасного мистецтва» Виставка «Білий Альбом. Друга глава» в «Музеї сучасного мистецтва»

0 отзывов