Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Спектакль «Тіло і душа» у «Центрі Леся Курбаса»

Время

10 января с 19:00 до 21:00
11 января с 19:00 до 21:00

Цены

Вход — 200 - 300 грн.

У Центрі Леся Курбаса відбудеться музичний спектакль за біографією Amy Winehouse під назвою Body and Soul, яку виконає музичний гурт “The Velvet Sun” сумісно з українським поетом та публіцистом Павлом Коробчуком.

Під час вистави ви дізнаєтесь про інший, невідомий бік життя надзвичайно талановитої співачки, жінки, яка продовжувала творити до самого кінца, вкладаючи всю свою пристрасть і біль у свої пісні.

Amy Winehouse, Body and Soul

Турбулентна та беззахисна Емі

Театрально-музичний спектакль "Тіло і душа" розповідає про знайомство журналіста з британською співачкою Емі Уайнхауз у складний час її життя. Це свого роду сповідь – інтимна і відчайдушна спроба розкрити життя талановитої, закоханої жінки, яка стикнулася з багатьма проблемами в житті і не змогла їх подолати.

Вистава відбувається від особи журналіста, що брав у Емі її останні інтерв`ю. Поступово, сухий звіт репортера, прохолодного спостерігача, перетворюється на оповідання та взаємодію. Стає поемою про психотичну, турбулентну, проте беззахисну Емі, яка день за днем втрачала звязок з реальним життям.

В той час як журналіст, роль якого блискуче виконує відомий український поет Павло Коробчук, відбиває сонячну сторону дійства, музична частина, яку переконливо і чуттєво відтворює київський гурт The Velvet Sun, показує усі грані загадкової нічної сторони, широкий діапазон внутрішнього світу художника: від дитячого щасливого стану гри, через ніжність та пристрасть закоханої жінки, до виснажуючих наркотичних мук людини.

The Velvet Sun – український музичний гурт, що грає у стилі 60х, та отримав відомість завдяки таким кліпам, як «Небеса» (який виграв конкурс від МакДональдс Твори по-українськи), «Намисто», «Сестра», а також їх радіо-хіту «Я хочу нову зиму». The Velvet Sun є автором музичного спектаклю «Body and Soul» за біографією Емі Вайнхаус, який вже тричі успішно виконувався в Будинку Актора. Зараз гурт випустив першу пісню їх третього альбому під назвою «Same Old Street» і кліп на неї.

Коробчук Павло – український поет, публіцист і музикант. Друкувався в часописах: «Esquire», «Афіша», «Політика і культура», «Шо», «Сучасність», «Кур'єр Кривбасу», «Київська Русь», «Нова проза», «Radar», «Просто неба», «Святий Володимир» тощо, антологіях: «Євромайдан. Лірична хроніка», «2 тонни», «II, IV міжнародний фестиваль у Львові», «Харківська барикада-2» та інших виданнях. Його твори перекладалися англійською, німецькою, італійською, польською, литовською, білоруською, словацькою, сербською та російською мовами. 

0 отзывов