Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Кiносереда» у Мистецькому просторі «АртПричал»

Время

7 декабря в 19:00

Цены

Вход — 50 грн.

Щотижнева кіно-подія від Громадської організації СУК та мистецького простору АртПРИЧАЛ

КІНОСЕРЕДА – це новий тип заходу в галузі кіно, який пропонує дещо більше ніж звичайний кіноперегляд. На меті організаторів, за допомогою даного проекту, ознайомити киян та гостей столиці з сучасним українським кіно та його творцями. Більше того, проект спрямований на розвиток і підтримку сучасних митців, які працюють у кіноіндустрії.

Як саме?

КІНОСЕРЕДА, окрім показів сучасних українських та іноземних стрічок, влаштовуватиме обговорення, майстер-класи, читки сценаріїв та інші цікаві, але, на жаль, достатньо рідкісні для нашої країни прояви кіно-суспільства.

7 грудня відбудеться показ короткометражних стрічок "Імпорт- експорт". Унікальність показу полягає в тому, що дані роботи українських режисерів були зроблені частково або повністю поза межами України, під час воркшопів, навчання закордоном чи у співпраці з іноземними кінематографістами.

Тож, зимового вечора КІНОСЕРЕДИ на вас чекає супер - п’ятірка художнього та документального короткого метру:

- «Крос» (Марина Врода; Франція, Україна 2011): Хлопця змушують бігти, потім він біжить з власного бажання, потім - дивиться, як біжить інший. Володар Золотої пальмової гілки «За кращий короткометражний фільм 2011»!

- «9 травня» (Марія Пономарьова; Нідерланди, Україна 2015): Фільм досліджує протиріччя між сприйняттям ритуалів сімї під час національного свята і особистого сприйняття автором 9 травня – Дня її народження. Гран-прі DokuMA Film Festival 2015!

- «Корені» (Анна Корж; Сербія 2016): Три короткі історії про людей, які все життя прожили в маленькому містечку Іванніца, пустивши там коріння, і які пронесли крізь призму часу традиції свого народу. Фільм був знятий та змонтований за 20 днів в Сербії під час літньої кіношколи інтернаціональною командою студентів для Interdoc / Interaction - 2016.

- «Інтерсекція» (Дмитро Сухолиткий-Собчук; Румунія 2014): На перехресті провінційної дороги та міжнародної траси починає і закінчує свій день циганська громада невеликого румунського містечка. Точка перетину географічних шляхів, що відділяє їх від решти світу та утримує у традиційних рамках, де виживають цілими поколіннями родини, сім’ї, чоловіки, жінки, старі люди, діти та підлітки. «Найкращий документальний фільм» на International Film Festival NEW WAWE 2016.

- «Reve ta Stohne on Tour» (Надія Парфан; Польща, Україна 2016): Як далеко можна зайти на шляху до мрії? Женя і Макс перестали ходити в офіс і серйозно взялись за музику. Їхній гурт має назву «Reve ta stohne». Хлопці займаються горловим співом і мріють стати справжніми рок-зірками. Та для початку їм знадобляться музичний кліп і студійний альбом. А головним чином – гроші, якими треба за це заплатити. У пошуках заробітку «Reve ta stohne» їдуть на Захід. Офіційна селекція на Warsaw International Film Festival.

Вперше усі охочі зможуть переглянути фільми програми «Імпорт-експорт» від «СУК», а також напряму поспілкуватися з їх режисерами та отримати ексклюзивні коментарі!

КІНОСЕРЕДА продовжуватиме й надалі ознайомлювати глядачів із сучасним українським кіно. Тож, не проґавте можливості відпочити серед тижня разом з друзями і, на деякий час, поринути у інший світ, світ кіно! 

0 отзывов