Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Благодійна вистава для діток «Подарунок від янгола»

Время

19 декабря в 14:00

Цены

Вход — 80 грн.

ПОДАРУНОК ЯНГОЛА

Вперше на сцені Київського академічного театру ляльок пройде благодійна анімаційна-світлова вистава «Подарунок від янгола» 

Ідея створення спектаклю виникла у молодих та амбіційних режисера Марини Назаренко, драматурга Олександра Мартиненко та художниці Ольги Філончук, які колись починали свій творчий шлях в цьому театрі. Всі троє, професійні лялькарі, відомі своїми експериментальними візуальними роботами не лише в Україні, а за її межами. «Особливість цієї роботи полягає в тому, - говорить режисер, - що все видовище буде просто переповнене світлом.

Світлом від вчинків головного героя, маленького Янгола. До речі, акторам, які гратимуть цю роль, аж шість років! Всі вони досвідчені артисти в дитячому театрі «Мюзик-хол», тому працюватимуть маленькі актори на рівні з професійними. Багато світла, візуальних проекцій, тіньових ефектів, анімації буде з перших секунд видовища. Дія відбуватиметься не лише на сцені, а і на інших просторах та майданчиках театру. Кожен глядач зможе відчути себе частиною дійства, сприяти розвитку сюжету. Ляльки в казці будуть незвичного, збільшеного розміру, висота деяких досягатиме 2,5 метрів. Ну, і родзинкою спектаклю, звичайно, стануть неонові хай-тек програмовані ляльки, які спеціально розроблені для нашого неповторного святкового видовища.»

19 грудня запрошені дітки побачать святкову прем’єру, а це близько 300 дітей пільгових категорій: сиріт, позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених сімей, тимчасово переселених з окупованої території АР

Крим, із зони бойових дій і дітей, батьки яких загинули або знаходяться в зоні бойових дій. Благодійна вистава відбудеться за підтримки Департаменту культури КМДА та Київського академічного театру ляльок. На далі подивитись чудову казку про янгола зможуть усі бажаючі придбавши квиток.

Юних глядачів очікує святкове привітання від запрошених зіркових гостей, які подарують свої пісні та найкращі побажання дітям! 

0 отзывов