Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Концерт гурту «Без Обмежень» в клубi «Sentrum»

Место

Время

17 декабря в 20:00

Цены

Вход — 150 - 400 грн.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ  завершать рік Великим концертом для друзів

Гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ запрошує всіх друзів на Великий концерт! Це буде символічне завершення цього року. Концерт відбудеться 17 грудня у столичному клубі Sentrum. 

Сергій Танчинець, фронтмен БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ розказав, на що можна очікувати під час концерту: «Цей рік був дуже цікавим і насиченим подіями! Ми отримали величезний досвід и чудових нових друзів! Ми будемо раді побачити вас перед Новорічними канікулами. Будуть старі та нові пісні і приємне спілкування! 

Ми заспіваємо 17 грудня в Києві із прекрасним проектом «The Oscar Wild». У ньому беруть участь мої величезні друзі, яких я дуже люблю – Павло Пігура та Віталій Сичак. Хлопці зіграють кілька своїх треків і заспівають разом із нами нашу авторську пісню».

Поки що можемо тільки натякнути, що ця композиція вже полюбилась багатьом прихильникам гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Нехай цей концерт буде подарунком до Миколая, Нового року та Різдва для усіх прихильників гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ! Святкуємо разом!

Вартість у попередньому продажу – від 150 грн. Для воїнів АТО вхід – вільний!

Гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики. Це гурт, який не заганяє себе в жорсткі рамки формату чи стилю, без кордонів в почуттях... В музиці відчувається живий саунд, справжній драйв і соковитий смак життя. 

На сьогодні гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» презентував більше 40-ка пісень,  8 кліпів, написав саунд-трек до фільму Олега Борщевського «Німфо», який було показано в Канах, та навіть гімн спортивної команди! Гурт бере участь у численних фестивалях та івентах, активно долучається до різноманітних соціальних проектів. В 2016 році гурт взяв участь у популярному шоу Х-фактор 7 на СТБ. 

Концерт гурту «Без Обмежень» в клубi «Sentrum» Концерт гурту «Без Обмежень» в клубi «Sentrum» Концерт гурту «Без Обмежень» в клубi «Sentrum» Концерт гурту «Без Обмежень» в клубi «Sentrum» Концерт гурту «Без Обмежень» в клубi «Sentrum» Концерт гурту «Без Обмежень» в клубi «Sentrum»

0 отзывов