Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Вистава «Життя в ритмі танго» в «Київській фортеці»

Время

26 ноября в 19:00

Цены

Вход — 75 грн.

Прем`єра вистави «Життя в ритмі танго. Нотний портрет: П`яццолла»

Вже багато десятиліть пристрасне танго успішно крокує всіма континентами. Творчість аргентинського композитора Астора П`яццолли стала новою сходинкою для аргентинського танго, новим етапом його розвитку. 

П`яццолла відійшов від багатьох рис традиційного класичного танго та започаткував танго нуево - нове танго. Напевно, навіть ті, хто ніколи не чув прізвища П`яццолли, чули його музику: Libertango (Либертанго), Vuelvo al sur (Я возвращаюсь на юг; ті ін. Це - спражня класика жанру. «Життя в ритмі танго. 

Нотний портрет: П`яццолла» - це драматична вистава про життя та творчість видатного аргентинського композитора Астора П`яццолли.  В Києві та в Україні вистава іде українською мовою, проте в сценарії також використано поезію іспанською мовою, англійською, російською, румунською, адже танго нуево, фундатором якого виступив Астор П`яццолла, вже багато десятирічь переможно крокує по всім країнам світу. 

Автори вистави намагались відійти від суто класичного традиційного підходу постановки драматичної вистави, використавши в ній багато хореографічних елементів та вокал у виконанні драматичних акторів. 

На глядачів чекає ще один сюрприз – для досягнення справжнього ефекту поєднання різних напрямків мистецтва в драматичній виставі та візуалізації дійства, - але який це сюрприз – хай поки що залишається таємницею.

У квітні 2016 року виставу з успіхом було презентовано на Міжнародному молодіжному театральному фестивалі APOLLO в Румунії (англійською мовою). Є також версія вистави іспанскою мовою.

Вистава Нотний портрет: Пьяццолла відкрила новую серію вистав у репертуарі Театру Маскам Рад. Незабаром відбудеться прем`єра вистави Нотний портрет: Вівальді Рудий коханець.

Вхід 75,00 грн. Зараз діє акція: два квитка по ціні одного.

#танго #П`яццолла #життявритмітанго 

Вистава «Життя в ритмі танго» в «Київській фортеці»

0 отзывов