Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe»

Время

с 22 ноября, 0:00 до 1 марта, 0:00

Наше нове меню стало не тільки більш яскравим. Ми з радістю відгукнулися на побажання наших гостей та додали страви вегетаріанської кухні, а також багато страв для прихильників здорової іжі та спортсменів. Серед них варто виділити бургер та стейк з індички і надзвичано популярну східну закуску з нутового пюре та кунжутної пасти - хумус. 

Значно урізноманітнилось наше меню з рибними стравами, до якого ми додали стейк, норвезький крем-суп з сьомгою і два салати з лосося: "Цезар" та "Салат з фетою та лососем". 

Надзвичайну популярність зараз набирає веганське меню - салат "Vegan" і веганські суші роли.

Але ми не тільки дивуємо екзотичними новинками, але й пригощаємо класичними стравами зі світовим ім'ям: стейками рибай та тибоун, а на сніданок - круасанами з яловичим баликом та сиром, омлетом з беконом та овочами та яєчнею. 

«Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe» «Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe» «Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe» «Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe» «Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe» «Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe» «Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe» «Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe» «Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe» «Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe» «Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe» «Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe» «Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe» «Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe» «Нове меню» в мережі ресторанів «L'kafa Cafe»

0 отзывов