Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Розумний Фестиваль» в «Українському домі»

Время

26 ноября с 10:00 до 20:00
27 ноября с 10:00 до 20:00

Цены

Вход — бесплатный

РОЗУМНИЙ Фестиваль в Українському домі

Якщо Ви батьки, які шукають інформацію про кращу освіту для своєї дитини; якщо Ви представник сімейної, домашньої, альтернативної, приватної школи або сучасний педагог і називаєте своє заняття не роботою, а покликанням; якщо Ви представник компанії, яка розуміє, що без інвестицій в розвиток і навчання дітей не можна говорити про формування грамотної, мислячої і здорової нації, – Ви просто зобов'язані відвідати масштабний захід цієї осені – Фестиваль альтернативного навчання «ФАН Fest», що пройде 26-27 листопада в Українському домі (вул.Хрещатик, 2).

«ФАН Fest» – це майданчик, де в невимушеному форматі фестивалю, відвідувачі зможуть отримати вичерпну інформацію щодо нових підходів і методів в освіті, які сьогодні пропонують альтернативні школи, познайомитися з принципами роботи таких шкіл в форматі воркшопів, отримати вичерпну інформацію щодо шкільного навчання за кордоном. А локація After-school activity дозволить не лише познайомитися з різноманіттям гуртків/клубів/шкіл, що пропонують спорт, творчість, науку і винаходи, а ще й взяти участь в цікавих практикумах і майстер-класах від учасників. Відвідування музейного «острову» з цікавими інтерактивами від найцікавіших музеїв Києва, стане справжньою мандрівкою в минуле і культурним знайомством із сьогоденням. Окрім всього, на відвідувачів чекає багато сюрпризів та подарунків, захоплюючі квести, яскраві тематичні фото-зони і просто чарівна атмосфера єднання однодумців.

«ФАН Fest» – це два дні повного занурення в дивовижне середовище навчання, досліджень, фантазій, спілкування, «корисного» і культурного відпочинку для дорослих, дітей та підлітків, а також чудова нагода цікаво провести час всією родиною в центрі столиці. 

 

0 отзывов