Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Фотовиставка газети «День» у галереї «Лавра»

Место

Время

с 5 ноября, 10:00 до 13 ноября, 20:00

Цены

Вход — бесплатный

«Сімейний альбом України»

З 5 по 13 листопада у галереї «Лавра» – Фотовиставка газети «День»

Фотоконкурс, який проводиться щорічно від 1999 року, є найяскравішою «зіркою» у сузір’ї соціальних проектів Дня.

За 17 років, коли триває цей фотолітопис, у містах України пройшло 115 фотовиставок «Дня», отримали нагороди 778 фотографів, рахунок людей, які побачили наші світлини, певно, пішов на мільйони.

Символом XVIII Міжнародного фотоконкурсу «Дня» є вінок – метафора сім’ї. «Цей вінок тендітний тільки на перший погляд. Але усі знають, що зламати можна лише одну гілочку, а коли вони переплетені, гуртом – вони незламні», - пояснює свій задум наша художниця Анна Гаврилюк.

І цього року ми отримали розкішний «вінок» зі світлин з усіх куточків країни. З понад 2400 світлин редакційне журі відібрало 350 кращих робіт як професіоналів, так і аматорів. Серед номінацій – «Український світ», «Політика», «Фото з історією», «Світ очима дітей», де представлені роботи авторів до 18 років, і «Птахи водойм. На відкритті фотовиставки автори найбільш метафоричних і вражаючих знімків отримають цінні призи.

Під час XVIII Міжнародної фотовиставки газети «День» у столичній галереї «Лавра» (вул. Лаврська, 1), яка триватиме з 5 по 13 листопада, традиційно можна буде придбати книжки з Бібліотеки видання, зокрема новинку «Сестра моя, Софія…», випуски «Маршруту №1», листівки, нашу «скриню скарбів» і багато інших «вітамінів» для розуму. 

Фотовиставка газети «День» у галереї «Лавра» Фотовиставка газети «День» у галереї «Лавра»

0 отзывов