Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Концерт «Калина» в «Національний академічний театр опери і балету»

Время

29 октября в 19:00

Цены

Вход — 40 - 350 грн.

29 жовтня 2016 року в 19-00 на сцені Національного академічного театру опери і балету ім. Т. Г. Шевченка, відбудеться сольний концерт Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамбля «Калина», за підтримки Департамента культури КМДА з програмою «Калина це вся Україна - піснях, танцях, музиці».

Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль «Калина» - це справжній феєрверк жанрового симбіозу - народної музики, хорового співу та хореографії. Ансамбль «Калина» - лауреат багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Йому аплодували глядачі Іспанії, Голландії, Бельгії, Німеччини, Китаю, Кореї, Індонезії, Чилі, Іспанії, Франції, Єгипту, Ізраїлю, Італії та багатьох інших країн світу.

Засновник та художній керівник ансамблю «Калина» - видатний український балетмейстер, заслужений діяч мистецтв України Валерій Дебелий, який своїми унікальними постановками як в Україні, так і закордоном, сприяв збереженню, розвитку та популяризації українського національного мистецтва на світовому рівні.

Програма, що буде представлена глядачам, презентує фольклор майже всіх регіонів України - від західних земель до центральних та східних регіонів. Унікальність пластичного рішення хореографії відносно музичної драматургії творів, збереження специфічного штриха в оркестровому та вокальному жанрах, костюмів кожного регіону, образність акторської майстерності - це ті категорії, що суттєво відрізняють ансамбль «Калина» від інших колективів України. 

0 отзывов