Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Концерт «New Rock Show» в клубе «Bingo»

Место

Время

6 октября в 19:00

Цены

Вход — 50 - 85 грн.

New Rock Show в BINGO!

Християнський рок – за мир та любов, проти наркотиків та насильства!

Святковий концерт до 15-ї річниці Heaven Light Club!

У розпал осені, 6-го жовтня на концертній площадці київського клубу «БІНГО» розпочнеться нове по формату, духу та змісту рок-шоу New Rock Show в BINGO!

Перший концерт цього проекту приурочений до 15-ї річниці відомого у музичному християнському середовищі «Хевен Лайт Клабі» (Heaven Light Club), одним із засновників якого є учасник цього концерту Валерій Короп, якій виступає в ньому з великою сольною програмою.

Другим основним учасником першого концерту проекту є дуже «драйвовий» та теж відомий у музичному християнстві гурт «ПРІЧАСТІЄ» (В. Васечко, С.

Капранов з музичною групою). Це їх перший виступ на відкритому публічному сучасному концерті. Але гурт та їх дуже відверта, різноманітна та Бого-натхненна творчість, яка до речі має яскраву та багаторічну історію, - безумовно заслуговує максимальної уваги та шани.

На перший концерт проекту запрошені дуже популярні та відомі християнські музичні артисти, які також є частими гостями концертів у «Хевен Лайт Клабі»: Влад Канашин, Андрій Матвєєв, Геша Ушивець, Геша Гвоздь, Оксамита, Роман Ващук, Єва Фландер, гурт «Курочкін & К».

Ведучі концерту Едуард Гльоза та Олександр Потеруха – досвідчені та відомі «шоумени» не тільки у християнському середовищі, а далеко за його межами.

Проект та концерт обіцяють буди досить динамічними, насиченими та змістовними. Але ж тут варто чекати і багато гумору, креативу, сюрпризів та різних «цікавостей».

Визначаючи соціальну складову проекту, варто підкреслити, що до всіх його концертів - безкоштовно запрошуються «реабілітанти» - підопічні центрів лікування та реабілітації від алкогольної та наркотичної залежності, а також їх родичі («со-залежні).

Очікується, що у всіх концертах проекту буде живий звук, відео-зйомка та інтернет-трансляція, автограф-сесії, розіграши призів, збирання благодійних пожертв.

Ціни на квитки: вхідний без «сідячого» місця (А) - 30,0 грн., «стояче» місце у фан-зоні під сценою (Б) та «сідячє» місце у партері (В) - 50,0 грн., «сідячє» місце за столом у партері (стіл на 4-х персон) та на балконі (столи на 2-х персон та на 4-х персон) (Г) - 85,0 грн. за 1 білет (місце).

На придбання квитків на концерти проекту будуть постійні різноманітні акції та розіграши. Зараз до 30 вересня 2016 р. діє квиткова акція «5+1» - при придбанні 5-ти любих квитків, 6-й (найдешевший із 5-ти куплених) видається безкоштовно як акційна винагорода (приз)!

Партнери проекту: Клуб Bingo, «АртПромоТРЕСТ», Throne FX, «Муз.Біржа», Рух «Живі», Heaven Light Club.

Вхід на концерти – за квитками та благодійними запрошеннями. 

0 отзывов