Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Фестиваль «У пошуках Made in Ukraine» на «Контрактовiй Площi»

Время

15 октября с 10:00 до 20:00
16 октября с 10:00 до 20:00

Цены

Вход — бесплатный

Ювiлейний  10-й фестиваль "У пошуках Made in Ukraine"

Це 400 учасників, величезний фудкорт та музична програма із найкращим святковим гуртом України ТіК!

Тож, що підготувала команда фестивалю для своїх гостей на жовтень?

По-перше, це галерея зірок фестивалю – ті бренди, що є найкращими за поєднанням трьох факторів – ціни, якості продукції та якості клієнтського сервісу. Команда фестивалю У пошуках Made in Ukraine ще на етапі відбору учасників ретельно перевіряє і якість, і країну походження товарів учасників, а під час події слідкує за сервісом. Таким чином серед учасників залишаються лише ті найкращі, що виводять українське виробництво на якісно новий рівень – рівень, порівнюваний за асортиментом та сервісом із найкращими світовими брендами.

По-друге, цей фестиваль буде насиченим і розважальними подіями. Обидва дня фестивалю, починаючи з 17-00, на головній сцені події будуть проходити живі музичні виступи. Спеціальний гість фестивалю – група ТіК із своїми хітами виступить на Контрактовій площі у суботу 15 жовтня о 18-30. У неділю 16 жовтня з 18-30 фестиваль завершить своїм виступом відомий джазовий піаніст Майк Кауфман-Портніков.

Третій сюрприз – для дітей. Вони зможуть розважитися на свіжому повітрі прямо посеред Контрактової площі, пострибати на батутах, взяти участь в численних майстер-класах з декору, кераміки, малювання, а також їх чекає найголовніший подарунок – величезний лабіринт із сіна!

Фестиваль у жовтні – це чотириста учасників з усієї великої країни, які привезуть теплий осінній та зимовий одяг для дорослих і дітей. Також, буде багато взуття натуральної шкіри за дуже прийнятними цінами. Цей фестиваль запам’ятається також величезною кількістю аксесуарів.

Як завжди, відвідувачам фестивалю «У пошуках Made in Ukraine» будуть запропоновані майданчики з вуличною їжею і прекрасними зразками хенд-мейду від українських майстрів. 

Фестиваль «У пошуках Made in Ukraine» на «Контрактовiй Площi» Фестиваль «У пошуках Made in Ukraine» на «Контрактовiй Площi»

Дитячий сектор фестивалю

Субота, 15 жовтня, неділя, 16 жовтня – весь день

Малюків чекає лабіринт із сіна, безліч майстер-класів з малювання, аплікації та інших видів творчості. Старші віком дітки із задоволенням пострибають на батутах. Також, завдяки партнерам фестивалю – дитячому простору Para Solka – батьки зможуть залишити дітей на пару годин, а в цей час з ними будуть займатися професійні вихователі, грати в розвиваючі ігри та вивчати з ними кольори, букви, цифри. Тож, можна не хвилюватися, що малюки втомляться під час фестивалю, і батьки з упевненістю зможуть залишити дитину під наглядом справжніх профі.

 

Міні-зоопарк

Субота, 15 жовтня, неділя, 16 жовтня – весь день

А це вже розвага і для дітей, і для дорослих! Погладити козочку, кролика або порося, сфотографуватися з єнотом – вже тільки заради цього варто приїхати на Контрактову з дітьми. Міні-зоопарк буде відкритий з самого ранку, але буде працювати з перервами, щоб тварини й дітки не мерзли.

 

Куточок дитячої творчості

Субота, 15 жовтня, неділя, 16 жовтня – весь день

На дітей чекають майстер-класи з малювання фарбами, розпису гарбузів, малювання по піску, а зовсім маленьких – пальчикові ігри та багато розмальовок.

 

Виступи діджеїв

Субота, 15 жовтня, неділя, 16 жовтня, з 14-00 до 17-00

 

Музичну програму фестивалю почнуть діджеї, які розігріють своєю музикою, і підготують слухачів до танців і пісень.


Виступ групи ТіК

Субота, 15 жовтня, з 18-30

Найвеселіша святкова група України ТіК виступить з програмою хітів. Музиканти обіцяють свої найкращі пісні, відмінний настрій і веселі танці. Не пропустіть велике гуляння прямо в серці Києва!


Джазовий вечір

Неділя, 16 жовтня, з 18-30

Кінець фестивалю буде прикрашений легкими тонами осіннього джазу. Відомий піаніст, композитор та імпровізатор Майк Кауфман-Портніков презентує свою програму, і подарує приємну джазову музику, під яку осінній вечір стане ще більш душевним. Як завжди, лаунж-зона фестивалю зможе прийняти велику кількість любителів спокійного джазу, а учасники фуд-корту – смачно нагодують усіх гостей свята.

  

0 отзывов