Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська»

Время

22 сентября в 17:00

Цены

Вход — бесплатный

Презентація альбому виставки «СКУЛЬПТУРА ПРОСТО НЕБА» в Національному заповіднику  “Софія Київська” 

Відкриття виставки на території заповідника відбулося наприкінці травня в рамках Другого міжнародного фестивалю мистецтв «Anne de Kiev Fest». По завершенню фестивалю виставка була продовжена до осені цього року. 

Експериментальний характер проекту виявився в його масштабах (16  скульпторів - учасників виставки зі сходу, центру та заходу України), специфіці виставкового середовища й концептуальній складовій, яка не передбачала тематичних і стильових обмежень. 

В проекті взяли участь Петро Антип і Микола Бірючинський (Горлівка/ Київ), Володимир Кочмар і Валерій Пирогов (Харків), Тамара Бабак, Юрій Багаліка, Владислав та Олександр Волосенки, Олександр Дяченко, Олексій Золотарьов, Світлана Карунська,  Олександр Мацюк, Костянтин Синицький та Василь Татарський (Київ), Олег Капустяк  і  Василь Ярич (Львів). 

Експозиція складалась майже з 30 творів, виконаних у таких матеріалах, як бронза, метал, граніт, штучний камінь, пластик, дерево та лоза. 

Лаконізм метафоричної форми, нашарування символічних сенсів й суб’єктивність світогляду кожного з авторів, вступивши в діалог із сакральним простором заповідника, означили проблематику сьогодення й надали можливість відвідувачам замислитись над неминущим. Адже «малоговірка» скульптура активно декларувала своє власне ставлення до історії, пам’яті, ландшафту, людини та її внутрішнього світу. 

Презентація відбудеться за участю Генерального директора НЗ «Софія Київська» Нелі Куковальської, куратора виставки і  видавця альбому Тетяни Калити, автора ідеї і головного куратора «Anne de Kiev Fest» Федора Баландіна, скульпторів - учасників проекту. 

Організатори:

Національний заповідник «Софія Київська»,  галерея “КалитаАртКлуб”

Куратори проекту:

Тетяна Калита

Марина Стрельцова

Святослав Яринич 

Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська» Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська» Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська» Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська» Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська» Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська» Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська» Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська» Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська» Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська» Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська» Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська» Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська» Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська» Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська» Презентація альбому «Скульптура просто неба» в заповіднику «Софія Київська»

0 отзывов