Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Выставка «Море внутри» в арт-центре Я. Гретера

Время

22 сентября в 19:00
с 23 сентября, 11:00 до 6 ноября, 21:00

Телефон

xxx-07- 60 Показать

Цены

Вход — бесплатный

МОРЕ ВСЕРЕДИНІ

Михайло Гайовий

Виставка - живопис

Арт-центр Якова Гретера відкриває осінь по-особливому тепло та презентує новий надихаючий проект під назвою «Море всередині» від талановитого українського митця Михайла Гайового.

Виставка «Море всередині» - безмежне натхнення автора. 

Море всередині зачаровує, хвилює, лякає, іноді зникає, при нагоді виряджається озером або нагромаджує бурі, дарує багатства - і не дає відповідей; воно і мудре, і ніжне, і сильне, і непередбачуване. Але головне - море кличе. Море і є не що інше, як постійний поклик.

Воно не змовкає ні на мить, море заповнює тебе, воно всюди. В атмосферних та легких роботах живописець розкриває свою душу та ділиться найщирішими почуттями. Художник жваво і повно передає особливості кожного кольору.

Дивовижні пейзажі та сюжети, сповнені відкритості та глибини показують чарівність та бездоганність кожної миті.

Про автора:

1993-1999 рр. - навчання в Національній Академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА). Після - Майстерня Храмового живопису. проф. М.А.Стороженка. 1999-2002 р. - Асистентура НАОМА. 

2003 рік - вступ до Національної спілки художників України.

Займався станковим та монументальним мистецтвом. З 2004 - постійний учасник міжнародних пленерів у Севастополі. 

У 2007 році - виконав ряд ікон для іконостасу церкви ікони Божої Матері «Знамення» на Севастопольській площі, м. Київ. З 2010 року - керує іконописною школою в Лаврських художніх майстернях ім. Їжакевича І.С. 

Выставка «Море внутри» в арт-центре Я. Гретера Выставка «Море внутри» в арт-центре Я. Гретера Выставка «Море внутри» в арт-центре Я. Гретера Выставка «Море внутри» в арт-центре Я. Гретера Выставка «Море внутри» в арт-центре Я. Гретера Выставка «Море внутри» в арт-центре Я. Гретера Выставка «Море внутри» в арт-центре Я. Гретера Выставка «Море внутри» в арт-центре Я. Гретера

0 отзывов