Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

В Києві відбудеться найбільший хакатон в Україні

Время

с 7 октября, 10:00 до 9 октября, 19:00

В Києві відбудеться найбільший хакатон в Україні


7-9 жовтня у кіностудії ім. Довженка стартує масштабний інноваційний проект – Media Hack Weekend 2016. Організатор події – група 1+1 медіа.

800 учасників спробують за 48 годин перетворити сирі ідеї на власні стартапи. Допомагатимуть командам ментори –  професіонали таких провідних компаній, як Київстар, ВКонтакте, MacPaw та інших.

Також у програмі дводенного заходу передбачено цікавий лекторій, перегляд кращих рекламних кейсів Cannes Cyber Lions та вечірка гіків.

Павло Педенко, засновник Media Hack Weekend: «Media Hack Weekend - це божевільна лабораторія, яка існує лише три дні на рік. Над головою літають дрони, третина залу в шоломах віртуальної реальності, а інші дві третини з червоними  очима від цілодобового програмування».

Провідні компанії, котрі займаються розвитком ІТ-сфери в Україні, підтримують ініціативу 1+1 медіа та готові ділитися експертизою з початківцями. Так, цього року генеральним партнером Media Hack Weekend виступила успішна українська компанія MacPaw, яка розробляє першокласні продукти для OS X та iOS, навчає та підтримує молоді IT-таланти в Україні.

«Чому ми вирішили підтримати Media Hack Weekend 2016? Це очевидно. Є реальна причина. Це крутий хакатон, де сотні умів за 48 годин створюють історію - продукти і технології, якими вже завтра будуть користуватися мільйони на всій планеті» - коментує Іван Кузів,Marketing Team Lead в MacPaw.

Нагадаємо, що Media Hack Weekend – щорічна подія, мета якої знайти ідеї нових технологічних продуктів та допомогти їх реалізувати. 


0 отзывов