Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Відкриття выставки «Рецепт для утопії»

Время

с 22 августа, 12:00 до 22 сентября, 20:00

Українські митці досліджують ідеали сучасного суспільства

22 серпня в Інституті проблем сучасного мистецтва відкривається арт-проект «Рецепт для утопії». Керівник - Ігор Абрамович. Куратори - Андрій Сидоренко та Олександра Халепа. Експозицію можна подивитись до 22 вересня. Для вибору учасників організатори провели досить рідкісний у практиці колективних проектів сучасного мистецтва в Україні OPEN CALL. Художникам із різних міст країни була надана можливість подати заявку на реалізацію своєї творчої ідеї в рамках кураторської концепції.

«Техніка впливу на свідомість та політичні реалії змінюються, але бажання людини потрапити в світ ідеальних героїв не стало меньшим, ніж до винаходу інтернета. Як і сто років тому, люди легко піддаються на популізм та рекламні картинки ідеального життя», – каже співкуратор проекту Андрій Сидоренко. 

Концепція виставки передбачає дослідження поняття утопії в умовах розвитку інтерактивних мас-медіа. Все більша кількість людей витрачає свій вільний час, а іноді і робочі години, переключаючись між соціальними медіа-каналами світового інтернет-простору.

«Сьогодні ледве не кожний може запропонувати свій рецепт утопії, однак питання втому, що може вийти, якщо його реалізувати на практиці: чи буде це дійно рай наЗемлі?» – говорить керівник проекту Ігор Абрамович.

Питання компетенції тих, хто обирає та втілює утопії, сьогодні дійсно актуальне –особливо для українських реалій, які потребують ефективних реформ.

«Ми не тільки запросили до участі вже відомих художників, але і дали дорогу молодим авторам. Розглядаючи конкурсні роботи ми враховували оригінальність авторської концепції та її відповідність до теми проекту», – каже співкуратор проекту Олександра Халепа.

На виставці будуть представлені живопис, скульптура, інсталяція, фото, відео-арт, а також, роботи, виконані в експериментальній техніці. 

Якими ж ідеалами живе сучасне українське суспільство?! Про це, і не тільки, можна дізнатись відвідавши «РЕЦЕПТ ДЛЯ УТОПІЇ» в Інституті проблем сучасного мистецтва за адресою вул. Щорса (Коновальця), 18-Д.

Учасники арт-проекту «Рецепт для утопії»: Аксененко Євген, Арефьєв Віктор, Білик Назар, Бондеро Вадим, Буістов Олексій, Бистрова Яна, Гончаренко Мар’яна, Животков Олександр, Зелинський Андрій, Зігура Єгор, Золотарьов Олексій, Керестей Павло, Клименко Олександр, Кольцова Даша, Коновалов Ігор, Курчанова Оксана, Логов Антон, Ляпін Олександр, Маков Павло, Малиновська Тетяна, Мальований Олег, Маценко Микола, Мінін Роман, Михайлов Роман, Надуда Ганна, Орлова Зоя, Пятковка Роман,Ралко Влада, Реунов Вінні, Русетська Тетяна, Рябченко Василь, Рябченко Степан, Савадов Арсен, Сивирин Юрій, Сидоренко Андрій, Сидоренко Віктор, Тарасенко Валерія, Тістол Олег, Толкачов Станіслав, Цаголов Василь, Чавага Лілія, Чепелик Оксана. 

0 отзывов