Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Концерт «The Herbaliser» на «Arsenal Open-Air»

Время

23 августа в 19:00

Источник

Цены

Вход — 400-850 грн.

Культовий гурт вперше виступить в Україні в рамках ювілейного туру по Європі

23 серпня Київ очікує по-справжньому унікальна подія - на відкритті нового музичного проекту Arsenal Open-Air, на території Мистецького Арсеналу відбудеться перший в Україні концерт видатної британської групи TheHerbaliser. Легендарні представники культового лейблу Ninja Tune виступлять своїм повним джазовим складом.

Цього року TheHerbaliser відзначають своє 20-річчя - період, за який вони випустили 9 повноцінних альбомів і 2 компіляції!

Юрій Михальчук, організатор Arsenal Open-Air«Вся геніальність TheHerbaliserпрекрасно простежується в ретроспективі.Протягом 20 років вони вміли трансформуватися і розвиватися.

Спочатку проект TheHerbaliser сформувався як дует бас-гітариста Джейка Верри і діджея Оллі Тіба. Це була повністю семплована музика, коли наживо записувалися дрібні фрагменти, а потім з них по цеглинці збиралися повноцінні треки.

Найуспішнішим експериментальним рекорд-лейблом 90-х став британський Ninja Tune. Саме тут створювалася історія нового етапу музичного розвитку протягом 15 років. І TheHerbaliser були в авангарді Ninja Tune. Завдяки ідеальному поєднанню хіп-хопу і фанку група завжди привертала до себе увагу: власні альбоми, треки в компіляціях і - найголовніше - вінілові платівки, які звучали на вечірках по всьому світу.

З 2000-х TheHerbaliser став повноцінним джаз-фанковим бендом».

TheHerbaliser - про те, як розвивалася їх музика, з інтерв'ю для wired.com:

LP: Як еволюціонувало ваше звучання з 90-их?

Herbaliser: Коли ми зустрілися з Оллі, ми поділяли любов до хіп-хопу, фанку, соулу і джазу. Ми виросли в еру ейсід-джазу: групи TheYoungDisciplesі Soul II Soul сильно вплинули на мене як на підлітка-гітариста. Я знав, що я повинен був дістати семплер і почати робити важкі клубні біти, але також з якимось живими музичними ідеями.

Коли ми почали, не було ніякого drum 'n' bass, тільки хардкор. Ніякого грайма або кранка; R&B значив або в кращому випадку Ike і Tina, або Colour Me Badd і Boyz II Men. Ганьба!

90 відсотків хіп-хопу було незалежної музикою. У нас не було нічого спільного з мейнстрімом, хіп-хопом мейджор-лейблів, який здавалося, втратив зв'язок з первісною філософією хіп-хопу. Ми будемо рухатися в своєму напрямку, незалежно від того, що зараз у моді.

Влад Фісун, DJ Fun2mass (Aristocrats.fm):«Ідея, що пройшла кілька абсурдний реверс, перетворилася з дурниць в справжнє нове музичне мистецтво. Фактично, семплюючи в ранніх альбомах свій улюблений gangsta jazz, фривольну класику і глибокі барабанні партії, на якомусь вирішуючому етапі парочка саундконструкторів і продюсерів зважилася повернути все отримане в живий звук. А для цього набрали кваліфікованих музикантів і з студійних чарівників перетворилися в розриваючий від емоцій на сцені бенд.

TheHerbaliser показали, як можна легко трансформувати навіть таку важку музичну форму, як академічна, в сучасність, додали до неї грайливість джазу і засоби продакшну. І довели, що ці експерименти не тільки цікаві, але й користуються попитом - погляньте, у скільки колекціонери оцінюють їх раннї і пізні релізи на будь-якій он-лайл барахолці».

TheHerbaliser завжди нарозхват на найбільших джазових фестивалях по обидва боки Атлантики, у них насичений концертний графік. Серед них - чимало діджей-сетів, але справжнім шоу є повноцінний живий концерт гурту в повному джазовому складі. Це - улюблені треки, сповнені енергетики, помірної непередбачуваності і першокласного перформансу. Саме такий концерт The Herbaliser Band чекає меломанів 23 серпня в Києві.

Також, організатори приготували цікавий саппорт, який припаде до душі шанувальникам цієї музики: DJ Fun2mass (Aristocrats.fm)

Super DJ Mavr (Diskultura)

DJ Blush (Одеса)

DJ U-RA (funkfusion)

New Brain Trio (Live) 
0 отзывов