Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

#SD_CAMPUS 2016 в Пущі-Водиці

Время

с 17 августа, 10:00 до 21 августа, 21:00

17-21 серпня відбудеться найочікуваніша подія літа – #SD_CAMPUS 2016.

СД Кампус – це платформа, на якій відбувається переосмислення поточних процесів та пошук прогресивних ідей та рішень.

Реєстрація відкрита!

Заявки приймаються до 1 серпня включно.

Результатом попередніх кампусів стало активне залучення учасників до розробки та реалізації кампаній, покликаних підвищити роль людини праці у суспільстві, сформувати моду на працю (особливо серед молоді), а також захистити соціальні права громадян. Процес реформування України триває. Він супроводжується серйозними викликами, зокрема, зубожінням населення, зростанням цін та тарифів, девальвацією гривні та політичною нестабільністю. Яким чином подолати ці проблеми? Що можуть запропонувати профспілки, СД Платформа та інші організації? Як від розмов перейти до дій?

Саме на розробку та пошук інноваційних ідей для проведення ефективних кампаній будуть сфокусовані зусилля організаторів та учасників Літнього СД Кампусу. Особлива увага комунікативним стратегіям, які допомагають у залученні нових активістів та донесенні необхідних меседжів. І, звичайно, як без соціал-демократії та основ профспілкового руху? Дозована теорія та багато практики!

У підсумку: нові можливості СДП, громадських організацій та профспілок для кооперації та комунікації у проведенні ефективних кампаній для справжнього оновлення країни!

Формат: поєднання теоретичних та практичних кейсів, “живої бібліотеки”, майстер-класів, – дозволить поглибити вже існуючі знання, а також напрацювати інструменти для практичного використання у майбутньому.

Родзинки: спорт, арт-терапія та активний відпочинок.

Цього року Літній Кампус відбудеться 17-21 серпня у Пущі-Водиці.

Ось уже Харків запрошує на СД Кампус! 

0 отзывов