Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Закриття 81-го театрального сезону в «Національній оперетті»

Время

4 июля в 10:00

Національна оперета закрила 81-ий театральний сезон грандіозним Гала-концертом!


Глядачі здійснили справжню подорож у часі: від класичної італійської опери Г.Доніцетті та Дж.Россіні до мюзиклів Е.Л.Веббера, Дж.Стайна, Ф.Вайлдхорна та музики з популярних кінофільмів. 


Кожен номер концерту був не просто музичним фрагментом, а цілісною та самодостатньою театральної постановкою. Цікаві та несподівані режисерські рішення дивували публіку упродовж всієї програми. 

На початку концерту на глядачів чекав потужний енергетичний заряд у вигляді Пекельного галопу з опери-феєрії Ж.Оффенбаха «Орфей у пеклі» та композиції Grand Can-can. 


Запальні куплети Тореадора з опери Ж.Бізе «Кармен» у виконанні з.а.України Сергія Авдєєва, емоційна та поривчаста арія Калафа з опери Дж.Пуччіні «Турандот» у виконанні з.а. України Ігора Левенця, грайливий та яскравий дует Еврідіки та Юпітера «Мухи» у виконанні Тетяни Журавель та Андрія Чакова постійно тримали увагу та цікавість публіки, яка зустрічала та проводжала артистів бурхливими оваціями. 


Справжньої кульмінацією першого відділення концерту став один з найпопулярніших оперних хітів – каватина Фігаро з опери Дж.Россіні «Сивільський цирульник». Майстерне виконання твору з.а. Сергієм Авдєєвим та Андрієм Григоренком, а також оригінальне несподіване режисерське рішення одразу ж зробило каватину улюбленим номером глядачів. 


У другому відділенні слухачі мали змогу перенестись ближче до сьогодення та сучасних сюжетів. Номери з улюблених мюзиклів «Привид опери», «Кабаре», «Знедолені» та інших знайшли безпосередній відгук у серцях глядачів, про що не раз свідчили бурхливі овації. Емоційній номери «Будьте готові & Бог помер» з мюзиклу Дж.Стейнмана «Танець вампірів» у виконанні А.Григоренка, «Якби ти цього не робив…» з музичного ревю Дж.Стайна «Двоє на роздоріжжі» у виконанні з.а. Тамари Ходакової, а також стильна композиція «Jeszcze raz va-bank» / «Ще раз ва-банк» (з к/ф «Ва-банк -2») у виконанні з.а. Асі Середи-Голдун та Максима Булгакова остаточно підкорили публіку. 


«Цей сезон для нас був дуже енергетичним та напруженим, тому що було багато прем’єр, багато концертних програм. Ми зробили два великих дуже потужних фестивалі. Один з них, Карпатський простір, взагалі, відбувся вперше. Також ми провели Четвертий міжнародний фестиваль O-Fest», - зазначив художній керівник Національної оперети Богдан Струтинський. 


Він також нагадав, що в цьому сезоні оперета представила новий проект «Музика з кінофільмів. Дубль 1» та пообіцяв, що наступного сезону на глядачів чекає Дубль 2. 


Нагадаємо, протягом 81-го театрального сезону в Національній опереті відбулись прем’єрні постановки мюзиклу Р.Роджерса «Звуки музики», драматичної моновистави за мотивами п’єси Г.Г.Маркеса «Любовний монолог» та балету «Моцарт underground».  

Закриття 81-го театрального сезону в «Національній оперетті» Закриття 81-го театрального сезону в «Національній оперетті» Закриття 81-го театрального сезону в «Національній оперетті» Закриття 81-го театрального сезону в «Національній оперетті» Закриття 81-го театрального сезону в «Національній оперетті» Закриття 81-го театрального сезону в «Національній оперетті» Закриття 81-го театрального сезону в «Національній оперетті» Закриття 81-го театрального сезону в «Національній оперетті»

0 отзывов