Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Kino ART Weekend» в Національній кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка

Время

21 мая в 11:00
22 мая в 11:00

Метою молодіжного творчого проекту «Kino ART Weekend» є залучення молоді до Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка, як центру для творчого розвитку. А також допомогти їй реалізовувати свій творчий потенціал в стінах кіностудії. 

Творча молодь - це наше майбутнє. Тому необхiдно давати їй можливість розвиватися і втілювати свої ідеї в життя, які сприятимуть культурному відродженню нації. 
Цей проект створено задля об’єднання українських та іноземних митців кіноіндустрії та обміну досвідом у різноманітних видах сучасного кіномистецтва. На даний момент існує проблема – потреба у професіоналах різних сфер культури та мистецтва. Тому зараз ми, як організатори творчого проекту, вирішили зібрати митців в однiй локацiі: на території Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка - та започаткувати низку заходів “Kino ART Weekend”, які розплановані для проведення щовихідних на весь літній період 2016 року, починаючи з 21 травня.
 
В рамках творчого проекту ми будемо проводити навчальні майстер- класи, лекції, воркшопи від відомих діячів культури та мистецтва. Саме вони допоможуть нашій молоді отримати неоціненний досвід, який допоможе їм розбудовувати нашу країну та прославляти її закордоном. Це допоможе привернути увагу до кіноіндустрії та Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка. 
На території кіностудії для молоді розгорнеться простір для спільних творчості, навчання та дозвілля - організувати кінопокази, виставки та концерти, які допоможуть розвитку сучасного українського мистецтва. Тут вони зможуть знаходити однодумців і обмінюватися з ними своїм досвідом. 

В рамках творчого проекту проводитимуться: 
покази фільмів; 
програма майстер-класів; 
лекції, творчі вечори;
програма сучасного перформансу;
воркшопи, фотосесії, зроблені під тематику відомих світових фільмів в українській інтерпретації;
виставки картин, які написані по мотивам фільмів кіностудії Довженка;
волонтерський центр, художня лабораторія;
дитяча та літературна програма;
кіношкола;
програма відео-арту. 

Засновник та організатор творчого проекту «KinoARTWeekend» - Національна кіностудія художніх фільмів ім. О. Довженка. 
Співорганізатор фестивалю - творче об’єднання «Heart ART». 
Ми повинні піклуватись про наших молодих митців задля світлого майбутнього нашої країни.  

0 отзывов