Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Соціальний фото-проект Олександра Андрющенка «Сонячні діти. Перший дотик»

Время

с 13 мая, 16:00 до 4 июня, 20:00

Цены

Вход — бесплатный

13 травня в Центрі Української Культури та Мистецтва відкриється соціальний фото-проект Олександра Андрющенка (м. Херсон). Виставка отримала назву « Сонячні діти. Перший дотик» та проходитиме під гаслом: « Я – дитина, я – не синдром Дауна!»

До експозиції увійшли 47 портретів «сонячних» діток. Ця кількість не випадкова, адже ці малята мають 47 хромосом, а це на одну більше, ніж у звичайних людей.

Мами особливої малечі щодня долають безліч випробувань, аби їхні сонячні дітки змогли жити повноцінним життям. Та найскладніше - показати довколишнім, що насправді такі малюки нічим не відрізняються від своїх однолітків! Достукатися до людей через свої світлини вирішив і херсонський фотограф, приурочивши свій проект до дня захисту дітей.

«Я завжди усвідомлював, що “нестандартні” люди, до яких належать і люди з синдромом Дауна - найбільш соціально незахищені. Ще з дитинства інколи доводилося спостерігати неадекватну реакцію в суспільстві.Розумів, що причина - у неналежному вихованні та недостатній інформації на дану тему» - говорить Олександр Андрющенко.

Не бійтесь ламати стереотипи, подивіться на дітей з синдромом Дауна очима людини, яка за час спілкування з ними встигла полюбити кожного. На цих фото вони щасливі, але щастя без адаптації у суспільстві просто неможливе. Тож найголовніша мета цього проекту – подолання стигматизації «сонячних дітей», сприяння їх інтеграції у суспільство.

За підтримки Mariya Pavelko Gallery.

Відкриття виставки відбудеться 13 травня о 16-00 в Центрі Української Культури та Мистецтв (вул. Хорива, 19-В).

Виставка триватиме до 4 червня.

Вхід вільний. 

0 отзывов