Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Віват, Оффенбах!» в Національному академічному театрі оперети

22 квітня в Національному академічному театрі оперети виконають твори видатного композитора Жака Оффенбаха під керівництвом відомого французького диригента.

В рамках «Французької весни в Україні»  відбудеться міжнародний проект «Віват, Оффенбах!», присвячений творчості засновника жанруоперети Жака Оффенбаха. Під час концерту прозвучать найпопулярніші твори композитора у виконанні солістів та оркестру Національної оперети під керівництвом французького диригента ФіліппаУї.

«Такі масштабні міжнародні проекти – це велике свято для поціновувачів мистецтва і для самих музикантів. Але, разом з тим, це величезний  досвід та прекрасна виконавська школа для артистів. Сподіваюсь, що подібні спільні проекти стануть постійною практикою в нашому театрі і глядачі зможуть  побачити на нашій сцені багатьох артистів світового рівня», - зазначає директор Національного театру оперети Богдан Струтинський.

«Свого часу Оффенбаха називали «Моцартом Єлісейських полів». Його музика продовжує зачаровувати публіку і сьогодні. Оперети Оффенбаха майорять на афішах театрів усього світу, проте в Україні вони виконуються не так часто. Концерт «Віват,Оффенбах!»прагне виправити цю несправедливість. Солісти та музиканти Національного театру оперети виконають найбільш блискучі фрагментипід керівництвом вимогливого ФіліппаУї», - зазначає Виконавчий директор Французького Інституту в Україні,Аташе з питань культури Матьє Арден.


В програмі концерту - фрагменти з популярних оперет «Орфей у пеклі», «Прекрасна Єлена», «Паризьке життя» та з його загадкової опери «Казки Гофмана». Виконання деяких творів буде музичними прем’єрами театру. Проект відрізняється особливим масштабом, адже до виконання, окрім хору та оркестру, залучені 22 солісти Національної оперети. Всі твори будуть виконуватись мовою оригіналу.

Проект здійснюється за підтримки Французького інституту в Україні.

–всесвітньо відомий ий блискуче диригує симфонічними творами, балетними та оперними спектаклями, а також постановками в жанрі оперети. ФіліппУї працював з  Національним оркестром Паризької опери. Протягомбагатьохроківбувдиригентом Фестивалю Опера на відкритомуповітрі та художнім керівником ЛіричногоАтельє у ВерхнійНормандії. Сьогоднівіндиригентфілармонії«» та . Він такожпрацює з різними оркестрами під час фестивалів у Франції та за кордоном. Зокрема, ФіліппУї є диригентом фестивалю Оффенбаха в місті Етрета (Франція).   

0 отзывов