Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Всі. Свої: Нові колекції» у галереї Д12

Время

с 12 марта, 12:00 до 13 марта, 18:00

Понад 200 українських брендів представлять у Києві нові колекції 

На вихідних, 12 і 13 березня, молоді українські бренди представлять нові весняні колекції у галереї Д12. Також у рамках маркету «Всі. Свої: Нові колекції» відвідувачів навчать шити класичні англійські оксфорди.

«Головна задача маркету «Всі. Свої» – допомагати українському виробнику. Тому ми постійно слідкуємо за роботою молодих брендів, підказуємо, як розвивати бізнес. І на маркеті «Всі. Свої: Нові колекції» ми зробимо на них ставку. Серед більше ніж 200 учасників маркету свої весняні колекції представлять 50 нових брендів, ― розповідає організатор маркетів «Всі. Свої» Ганна Луковкіна. ― Новачками маркету, серед інших, будуть бренд міських рюкзаків і сумок WE ARE ABLE, марка чоловічого верхнього одягу в стилі кежуал LOOM, а також бренд оригінальних сорочок Syringa coterie».

Усі нові бренди ретельно відібрані організаторами, а значить, про якість виробів можна не хвилюватися. Гості маркету матимуть можливість оновити гардероб «від і до», починаючи від спідньої білизни і закінчуючи верхнім одягом. Наприклад, жінки зможуть придбати комплекти білизни ручної роботи Sonya Bra, а чоловіки – боксери бренду SCOWTH. Базові речі для гардеробу запропонує новий бренд COON, який шиє універсальні чорні і білі футболки: без принтів і візерунків із різних видів тканини і різноманітного крою.

Окрім шопінгу, на маркеті можна буде побачити, як шиють взуття, і спробувати себе в цій справі. На стенді бренду Te-Shoes працюватиме майстер, який розповість про всі тонкощі взуттєвого ремесла: як проектувати колодку, розкроювати матеріали, про особливості різних видів взуття і багато чого іншого. За два дні на очах відвідувачів він пошиє нову пару чобіт.

«Всі наші моделі ми виготовляємо вручну. На маркеті ми будемо шити класичну пару оксфордів на шкіряній підошві. Це взуття носили ще в XVIII столітті. Наша колодка відповідає стандартам того часу. А от пошити оксфорди ми можемо як із класичної гладенької шкіри, так і з сучасних матеріалів. Одну пару ми шиємо за день. Це, до речі, єдине взуття, в якому можна прийти на прийом до англійської королеви», ― розповідає засновник бренду Te-Shoes Павло Гордій.

0 отзывов