Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Время

4 марта в 19:00

Источник

Для ШARAVARABAND - нового сучасного формату оркестру народних інструментів, який відомий в Україні та за її межами своїм унікальним авторським репертуаром, стало вже доброю традицією зустрічати весну разом зі своїми шанувальниками. От і цієї весни 4 березня в Центрі культури і мистецтв (вул. Ірининська 6) ШARAVARABAND запрошує Вас на яскравий весняний концерт!

ШARAVARABAND - це зустріч з українською музикою у ніжному звучанні українських етно інструментів в міксі з сучасними ритмами, це - самобутні авторські композиції та аранжування відомого скрипаля та керівника оркестру Святослава Кондратьєва, це - драйв та запальний біт у виконанні 12 молодих хлопців та дівчат - артистів оркестру, кожен з яких віртуозно володіє своїм інструментом. Буде звучати українська кобза, адаптована до сучасного мегаполісу в руках дивовижної Людмили Шорошевої, українська пісня у виконанні неперевершеного Олександра Форкушака та Влади Євреімової, відкриття ШARAVARABAND, з якою оркестр нещодавно записав кліп на відому щедрівку "Павочка ходить".

Оркестр розвиває інтерес до українських народних інструментів, їх нового сучасного звучання, залучаючи широке коло любителів хорошої та якісної музики.

Якщо Ви шукаєте настрій та позитив, Вам - до нас!

Якщо Ви шукаєте живий звук, Вам - до нас! 

«ШаRavaraBand» «ШаRavaraBand» «ШаRavaraBand» «ШаRavaraBand» «ШаRavaraBand» «ШаRavaraBand»

0 отзывов