Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Caffee Con Leche та Remol Band» в «Caribbean Club»

Место

Время

31 января в 20:30

31-го січня подвійний сальса-залп: Caffee Con Leche та Tony Remol в Caribbean Club!

Перший концерт 2016-го року пройде грандіозно: танцювальна вечірка у супроводі запального колективу Caffee Con Leche!  Цілий вечір лунатиме гарячий мікс пісень, що сподобаються усім прихильникам сальси.  У репертуарі Caffee Con Leche тільки справжні танцювальні хіти. Гості почують наживо та зможуть потанцювати під пісні зірок латиноамериканської музики, під композиції, що отримували міжнародні премії та займали найвищі позиції у хіт-парадах.

З гуртов виступить Тони Ремол (Tony Remol) — популярний співак з Домініканскої Республіки.  В репертуарі Тоні найпопулярніші пісні Латинської Америки, В програмі його виступу часто можна почути сальсу, бачату, кізомбу, ча-ча-ча, кубинський сон, болеро, латин-джаз.

І весь цей мікс сонячної гарячої музики у супроводі одних з найкращих музикантів, які самі люблять цю музику, які танцюють на сцені та у житті!

Що на вас очікує?  Живе виконання улюблених сальса-хітів  Сальсатека з партнерами з усього Києва  Оновлений великий дерев’яний танцпол  Освіжаючі коктейлі та спеціальні пропозиції у барі

Поки на вулиці холод та сніг, в нас на вечірці гаряче та весело! Запрошуємо у Caribbean Club — найстаріший сальса-клуб Києва.  Сальса починалась тут і тут живе! 

0 отзывов