Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Перший Міжнародний кінофестиваль «Inspire кінофестиваль»

Время

с 12 февраля, 10:00 до 13 февраля, 20:00

Продовжується прийом заявок на участь у Першому  Міжнародному кінофестивалі  надихаючих та мотивуючих короткометражних фільмів Inspire FilmFest.  Місія фестивалю - спонукати глядача замислитися про справжні життєві цінності, надихнути на позитивні зміни у собі та суспільстві.

Фестиваль відбудеться  12-13 лютого 2016 року  в  Києві  за підтримки фестивальної платформи ufest.in.ua (“Обери свій фестиваль”). Основним майданчиком - фестивальним центром, у якому будуть проходити усі конкурсні покази і головні події фестивалю - стане  фестивальний кінотеатр столиці “Кінопанорама”.

Склад журі Міжнародної та Національної конкурсної програми, до якого входитимуть діячі мистецтва, культури, кінокритики, режисери, актори, продюсери та інші представники кіноіндустрії різних країн, буде оголошено у січні 2016 року.

Головний приз фестивалю - статуетка «Inspire FilmFest». Гран-прі кінофестивалю   “Найкращий фільм за думкою глядачів”  вручатиметься  за підсумками глядацького голосування. Статуетками буде нагороджено “Найкращий Національний короткометражний фільм”, “Найкращий Міжнародний короткометражний фільм”,  також учасники отримають подарунки від наших партнерів Lettertofest Фестивальної дистрибуції.

Приймаються надихаючі та мотивуючі ігрові, анімаційні та документальні  фільми тривалістю до 35 хв.,  завершені після 1 січня 2013 року, будь-якого жанру та тематики.

Також  кожні два тижні, починаючи з 21.11.2015, будуть проводитися покази студентських  короткометражних фільмів (детальна інформація на сайті фестивалю). Наступний показ відбудеться 19 грудня 2016  року. Найкращий фільм за думкою глядача буде автоматично зарахований до Національної конкурсної програми Inspire FilmFest. На покази будуть запрошуватись професійні режисери та сценаристи, кінокритики та журналісти, які  поділяться  своїми враженнями після перегляду фільмів, нададуть рекомендації молодим режисерам. 

0 отзывов