Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Музей Казок» на арт-заводе «Платформа»

Время

с 19 декабря, 11:00 до 10 января, 20:00

Телефон

x-xxx-xx0-170 Показать

Источник

400 соціально незахищених дітей України запрошені на благодійне відкриття Музею Казок

Святий Миколай вже поспішає у подорож, йому треба встигнути роздати подарунки дітлахам за те, що вони гарно поводили себе цілий рік! Саме тому діти з нетерпінням чекають новорічних свят, адже на кожного з них чекає солодкий новорічний сюрприз. Вже другий рік поспіль, дедалі більше дітей з нетерпінням очікують іще одну подію - відкриття новорічного інтерактивного шоу Музей Казок. Адже тут можна не тільки пережити пригоди з героєм улюбленої казки, а й самому стати героєм, відчути, що мрії збуваються!

Сергій Гнатюк, головний організатор, засновник агенції з організації свят ІКРА: «Ми прагнемо щастя нашій країні та нації. Мало хто розуміє що поняття щастя треба закладати в уяву дітей вже сьогодні . Тільки яскраві спогади дитинства сформують повноцінну дорослу людину. Музей Казок це яскрава пригода, що дарує віру в диво, а значить і віру у власні сили. Якщо бодай в однієї дитині в серці засяє іскра Божа і вона вирішить, що саме таким має бути дитинство кожного в нашій країні, вважатиму, що наша місія виконана!

Саме в такі щасливі миттєвості найбільшої уваги потребують діти життя яких склалося не дуже щасливо... Хтось з них живе у сиротинці, хтось із родичами покинув рідну домівку, в їх житті дуже мало того, що робить дитинство справжнім: радості, любові, захоплень. Саме тому івент компанія ІКРА та Арт-завод Платформа, ЦТ Даринок спільно з Київським міським центром сім "Родинний дім" виконавчого органу КМДА та Гуманітарним Штабом ГО "Всеукраїнська організація зі справ вимушених переселенців" вирішили запросити 400 соціально не захищенних дітей України на благодійне відкриття Музею Казок.

Діти зможуть забути про всі свої недитячі проблеми та поринути у світ казок в буквальному сенсі з головою. Майже дві тисячі квадратних метрів декорацій, понад 40 персонажів та цікаві ігри з оригінальним реквізитом все це запорука ретельно підготовленого та продуманого свята. Організатори сподіваються, що завдяки святу, діти знову повірять у казку – не тільки в Музеї, але й у своєму реальному житті.

Музей Казок - це новорічний інтерактивний шоу-парк, який відкриває свої двері для дітей та дорослих на період різдвяних свят. Це театралізований фестиваль, на якому діти стають рівноправними учасниками дійства, що відбувається посеред чудових реалістичних декорацій. Експонати Музею Казок вражають не тільки дітей, а й дорослих! Адже як і в будь-якому музеї експонати зберігаються в ідеальному стані завдяки тому, що їх давно ніхто не торкався…

З 19 грудня до 10 січня Музей Казок відкрит для всіх бажаючих! 

0 отзывов