Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Тартак» в клубе «Sentrum»

Место

Время

20 декабря в 18:00

Источник

Цены

Вход — 150 грн.

Концерт-презентація нового альбому гурту «ТАРТАК» - «ВВІЧНІСТЬ»

20 грудня 2015 року о 18-00 в київському клубі «Sentrum» відбудеться концерт-презентація нового, восьмого альбому легендарного українського гурту «Тартак». 

Історія гурту «Тартак» розпочалася в 1996 році, коли новостворений проект бере участь у відбірковому турі фестивалю «Червона Рута» та стає лауреатом 1-ї премії в жанрі танцювальної музики.

На початку 1998 року «Тартак», в якості переможця «Червоної Рути-1997» їде у всеукраїнський тур. В 2001 році світ побачив дебютний альбом гурту, який складався з 12 композицій.

На початку 2000-х «Тартак» запрошують виступати всі найбільші українські фестивалі, гурт отримує перший досвід виступу в якості хедлайнера.

Наступні роки активна концертна діяльність та завзята студійна робота музикантів приносить результати: в 2003 році виходить альбом «Система нервів», 2004 —«Музичний лист щастя». В 2005 році «Тартак» вдається до цікавого музичного експерименту, записавши альбом «Гуляйгород» з кіровоградським етнографічним колективом.

В 2006 році до Чемпіонату світу з футболу на підтримку української збірної, яка вперше в історії потрапила в фінальну частину цього чемпіонату, «Тартак» оприлюднює пісню «Україно, Забивай!», того ж року виходить наступний альбом колективу «Сльози та соплі». Шостий альбом «Опір матеріалів» побачив світ в 2010 році, за два роки «Тартак» випускає сьомий альбом із відповідною назвою «Сімка».

В грудні 2014 року «Тартак» відзначає своє 18-річчя і розпочинає всеукраїнський тур. На концертах музиканти грають не тільки впізнавані хіти, а й вперше виконують композиції, які увійдуть до нової, восьмої платівки.

23 листопада 2015 року для інтернет-користувачів був презентований восьмий альбом гурту «ТАРТАК», який отримав назву «ВВІЧНІСТЬ». На обкладинці диску зображений стилізований символ вічності та нескінченності, циклічної природи життя: чергування творення і руйнування, життя та смерті, постійного переродження й загибелі — уроборос. Автором обкладинки став відомий український художник Андрій Єрмоленко. 

Платівка містить 15 треків, які просякнуті соціальною тематикою та є певним творчим відображенням подій в Україні останніх років.

Пісня «Люта Зима» та кліп були презентовані 22 лютого 2015 року і є своєрідним реквіємом героям «Небесної сотні» та історією про події на Євромайдані. Відеокліп: https://www.youtube.com/watch?v=KD3V1Umo73k

Спеціально на прохання українських військових-десантників, Олександром Положинським був написаний марш, який увійшов до альбому, під назвою «Висота/Ніхто Крім Нас». Пісня була презентована ще в листопаді минулого року і незважаючи на незвичне звучання, була високо оцінена не лише військовими, але і пересічними слухачами. Також було змонтовано декілька любительських кліпів, з документальних кадрів за участі українських військових, які захищають рідний край.

Неабияке здивування викликає пісня «Косар» . Це єдина пісня в альбомі, автором тексту якої є не Олександр Положинський. «Косар» - це вірш Т.Г. Шевченка, який завдяки гурту «ТАРТАК»  отримав рок-звучання. 

Вірш «Голос Крові»  вперше був представлений Олександром широкій аудиторії наприкінці 2013 року зі сцени Євромайдану. В новому альбомі він перетворився на пісню-заклик до усіх українців.

Нарешті отримали студійне звучання пісні «Почуй Мене» та «Мене Вже не Має», які добре знайомі і давно полюбились прихильниками гурту, оскільки вже декілька років виконуються на концертах.

Своїм глибоким змістом зачіпають слухача і інші пісні альбому: «Шановні Бандити», «Дрг і Врг», «Кілька Хороших Хлопців», «Десь Там», «Усе, що Є», «Якби Хотілося», «Перший Крок», а пісня «Зміст», ніби натякає слухачеві на що варто звернути увагу в даному альбомі.

Останньою піснею, яка ніби підсумовує увесь альбом є композиція «Жити». Нею Олександр Положинський закликає, попри усі труднощі, негаразди та трагедії, продовжувати мріяти, працювати над собою, не втрачати надії, намагається наповнити слухача оптимізмом, вірою і Життям.

20 грудня в клубі Sentrum відбудеться концерт-презентація альбома «Ввічність», після чого музиканти «Тартака» планують відправитись у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому. 

 

0 отзывов