Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

100 фільмів за 100 хвилин 2015 | Нагородження

Место

Время

4 декабря с 20:00 до 21:40
5 декабря с 20:00 до 21:40

Проїхавши десятки міст, зібравши тисячі глядачів, порахувавши сотні ваших голосів — ми повертаємось в Київ, відправну точку фестивалю, для того щоб останні рази показати цьогорічну добірку, нагородити переможців та почати готувати наступний “100 фільмів за 100 хвилин”….

Тільки 4-го та 5-го грудня у вас є можливість побачити цьогорічний фестиваль, а 5 грудня ми нагородимо переможців вашого глядацького голосування!

Нагадуємо, що з самого початку створення проекту – це експеримент, передусім експеримент над самим собою. Гарантувати, що після перегляду тебе можна буде назвати «нормальним», не може ніхто!

«100 фільмів за 100 хвилин» — це фестиваль екстремально короткого кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи своїм прикладом вислів «Стислість – сестра таланту!» Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно з лише одним обмеженням — 60 секунд!

Деталі на сайті фестивалю: 100films.kisff.org/ 

0 отзывов