Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Самый добрый забег года «Забег Святого Николая»

Время

19 декабря в 12:00

Источник

Учасники «Забігу Святого Миколая» врятують Київ від транспортного колапсу

Цьогорічний благодійний «Забіг Святого Миколая», який відбудеться 19 грудня переїжджає із центру міста на територію найбільшої зимової казки «Зимова країна» (ВДНГ). 

Цієї суботи окрім Забігу Святого Миколая заплановане і відкриття центральної ялинки країни. У зв’язку з цим рух транспорту у центральній частині міста буде обмежено. Саме через це КМДА звернулася до Run Ukraine  з проханням допомогти уберегти наше місто від транспортного колапсу і додатково не обмежувати рух транспорту. 

«Ми розуміємо важливість забезпечення комфортного і швидкого пересування містом. Думаю, що тригодинне очікування у заторах навряд буде чудовим моментом у житті будь-якої людини, а особливо - 19 грудня у День Святого Миколая. Ми прагнемо, щоб кожен глядач, учасник отримав задоволення від «найдобрішого забігу року» та з хорошим настроєм допоміг діткам з дитячого будинку «Смарагдове місто», а центром міста буде можливість пробігти 17 квітня під час Київського півмарафону», - розповів Дмитро Черніцький, генеральний менеджер компанії Run Ukraine.

Організатори благодійного забігу переконані, що декорації та тематичний вигляд оновленого ВДНГ додасть піднесеного настрою та святкової атмосфери біговому святу. Приємним бонусом для кожного учасника заходу та їхніх близьких стане безкоштовний вхід на територію зимової зони відпочинку 18-19 грудня: 18 (з 13.00 до 21.00), та 19 грудня (з 9.00 до 12.00). Для цього буде достатньо пред’явити стартовий лист або номер учасника.

Наша головна мета – допомогти дітям і зробити це весело. 

Дитячий будинок «Смарагдове місто» з міста Святогорськ - є центром соціальної реабілітації дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки. Наразі у центрі постійно проживає 200 дітей, ще 280 знаходяться тут тимчасово. Із 480 діток – 80 дошкільнят. 125 гривень від вартості кожного стартового пакету «Забігу Святого Миколая» йде на закупівлю постільної білизни для дітей-сиріт будинку «Смарагдове місто».

Цього року у програмі дорослі забіги (4 та 8 км) та дитячий забіг (500м). На фініші кожного дорослого учасника чекатиме фінішна медаль та смачний чай, на дітей – смаколики. Окрім того кожний учасник отримає новорічний капелюх від святого Миколая. У програмі заходу встановлення рекорду України у категорії – наймасовіший забіг у новорічних капелюхах.

Сміливці, які вийдуть на старт у карнавальних костюмах отримають спеціальні подарунки. 

Організатор заходу – «Run Ukraine».

Співорганізатори: БФ «Благомай» та телеканалу М1. 

Титульний спонсор: BonAqua.

Генеральний партнер: ТРЦ Gulliver.

Місце проведення: проспект Академіка Глушкова,1 (ВДНГ), локація “Зимова країна”

0 отзывов