Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Гонка нації» на території «Парку Дружби народів»

Время

14 ноября в 11:00

Источник

4 листопада 2015 року у Києві на території Парку Дружби народів відбудеться третій етап неймовірних змагань із перешкодами «ГОНКА НАЦІЇ».

В рамках «ЗАБІГУ СИЛИ» учасники підкорюватимуть відстань 5 км та більше ніж 15 перешкод. Довжина траси «ЗАБІГУ ВОЛІ» - 13 км, а на шляху до фінішу більше 20 перешкод. Найважче випробування на витримку - «ЗАБІГУ ДУХУ» - виснажливий марафон на 21 км та близько 25 надскладних перешкод.

Змагання проходитмуть у чотирьох категоріях: ELITE, STANDARD, MILITARY та TEAM. Зібрані кошти від забігу MILITARY буде передано на потреби постраждалих військових у зоні АТО.

Два попередніх етапи «Гонки Нації» відбулись у травні та серпні 2015 року на території мототреку «Пирогово». Близько 1000 спортсменів зі всієї України взяли участь у видовищних забігах на кожному етапі.

 

1 отзыв

Оксана Швед
Оксана Швед 15 ноября 2015 в 12:47
Всім привіт! Я учасниця змагань, пройшла дистанцію в 21 км, по списку четвертою серед жінок. Єдине питання до організаторів - звідкіля взявся учасник під 81 номером, так звана Паркова Дарина, на фініші??? Чітко бачила, що впереді мене змагалися за перше місце в забігу тільки 2 дівчини - це 160 та 103 номери забігу, і, перед самим фінішом з лісу вклинюється між ними особа під 81 номером, яка в результаті фінішує другою чистенькою та зовсім свіженькою. Що це було??? Монтаж? Занадто грубо, бездарно та замітно для 103, мене-138 та моїх вболівальників. Учасниця під 103 номером не вийшла на нагородження, вона, просто,…
Показать полностью

Всім привіт! Я учасниця змагань, пройшла дистанцію в 21 км, по списку четвертою серед жінок. Єдине питання до організаторів - звідкіля взявся учасник під 81 номером, так звана Паркова Дарина, на фініші??? Чітко бачила, що впереді мене змагалися за перше місце в забігу тільки 2 дівчини - це 160 та 103 номери забігу, і, перед самим фінішом з лісу вклинюється між ними особа під 81 номером, яка в результаті фінішує другою чистенькою та зовсім свіженькою. Що це було??? Монтаж? Занадто грубо, бездарно та замітно для 103, мене-138 та моїх вболівальників. Учасниця під 103 номером не вийшла на нагородження, вона, просто, була в шоці і плакала. В неї тупо забрали заслужене друге місце і відсунули на третє, а мене, в свою чергу - на четверте. Те, що був контроль, чіпи, компютери то дуже добре, але, як практика показує, махінації можливі, а факт залишається фактом...

0