Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Pianoбой. Музика для Мас» в «Atlas»

Место

Время

12 ноября в 19:00

Цены

Вход — 500-700 грн.

«Музика для Мас» представляє концертний тур гурту Pianoбой в підтримку нового альбому

ХТО? Pianoбой.
ЩО? Новий альбом і концертний тур.
КОЛИ? В листопаді.
Дмитро Шуров і його колеги закінчують роботу над третьою платівкою гурту Pianoбой і готуються до туру по Україні в її підтримку. Альбом випустить лейбл "Музика Для Мас". Після виходу двох синглів з майбутнього альбому - ліричної "Горя Чуть Слышно" і радіохіта "Кохання", Шуров і компанія зіграють нову програму в дев'яти містах України, в трьох з яких - Полтаві, Запоріжжі та Житомирі - вперше. Тур стартує п'ятого листопада концертом у Дніпропетровському клубі "Opera”.

ЯКИМ БУДЕ ТУР?
Дмитро Шуров про майбутні концерти:  " Концерти -  це найулюбленіша частина моєї роботи. Я пишу пісні, ми їх записуємо і репетируємо по тисячі разів для того, щоб вони, проникнувши в людей, стали чимось новим, особистим для кожного слухача. Коли це відбувається, люди починають розуміти один одного на іншому рівні. За це я люблю свою професію. Ну і, звичайно, за флешмоби, очі, руки людей і сеанси хорового співу, адже в дитинстві я мріяв стати диригентом. Наші пісні різні, але їх об'єднує pianoбойський настрій - любов до життя і прагнення постійного драйву.
Новий альбом виходить дуже емоційним, він мені нагадує зліт літака, такими будуть і концерти. Фактично, кожен сольний концерт Pianoбоя в майбутньому турі буде безперервним музичною і візуальною подорожжю, моя мета -  зробити так, щоб люди не нудьгували навіть секунду".
Розклад туру Pianoбой
  • 5.11 – Дніпропетровск, Opera
  • 6.11 – Запоріжжя, Капіталист
  • 7.11 – Харків, Radmir
  • 11.11 – Одеса, Філармонія
  • 12.11 – Київ, Atlas
  • 13.11 – Львів, Kino
  • 14.11 – Вінниця, Beef Eater
  • 19.11 – Житомир, Філармонія
  • 20.11 – Полтава, Villa Крокодила
В серпні  2015  Музика для Мас представила спільний кліп гурту  Pianoбой та  студії Квартал 95 "Кохання" 
В  липні 2015  Дмитро Шуров разом з лідером гурту «Бумбокс» Андрієм Хливнюком, приєдналися до всесвітньої кампанії #IMAGINE фонду ЮНІСЕФ. Музиканти записали і зняли кліп на пісню Джона Леннона "Imagine", реліз якого відбудеться цієї осені.
Наприкінці квітня 2015 вийшла пісня і лірик-відео Pianoбой "Горя Чуть Слышно" 
Тринадцятого  травня відбулась прем’єра "повної версії" "Горя Чуть Слышно", яку зняла режисер Анна Копилова 
 
Медіа про Pianoбой:
«Дмитро Шуров увійшов до Топ-20 музикантів України - вищий ешелон вітчизняного артистичного світу, вніс вагомий внесок у музику в першу чергу протягом останнього п'ятиріччя »

Журнал Новое Время
«Хочеш знати, що буде з країною? Сходи на Pianoбоя. Справа не тільки в сто разів обговореному пророчому контексті пісні «Родина». Є речі більші. В рамках свого проекту Шуров проходить шлях, який дивно нагадує маршрут, що проходить країна. Але нюанс у тому, що Шуров проходить цей шлях на півкроку попереду країни».
Ігор Панасов, Cultprostir.ua

0 отзывов