Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Фестиваль Ретроавтомобілів» у «Державному музеї авіації»

Время

2 октября с 10:00 до 22:30
3 октября с 10:00 до 20:00
4 октября с 10:00 до 20:00

Источник

Цены

Вход — 80 грн.

ФЕСТИВАЛЬ РЕТРОАВТОМОБІЛІВ У ДЕРЖАВНОМУ МУЗЕЇ АВІАЦІЇ

02-04 жовтня в Державному музею авіації Національного авіаційного університету проходитиме міжнародний фестиваль старовинних автомобілів «Old Car Land-2015»

Буде представлено понад 400 машин періоду 1930-1970 років виробництва СРСР, США, Німеччини, Італії, Франції та інших європейських країн. Серед автоветеранів – багато легковиків (в їх числі «автокласика» 30—50-х років),  автобусів,  вантажівок, а також велика колекція мотоциклів в тому числі і Harley Davidson. Участь у  фестивалі візьмуть не лише вітчизняні шанувальники давнини, але й численні гості з Німеччини, Польщі та Чехії.

У програмі свята – парад-пролог по місту, презентації колекцій, дефіле старовинних авто (автослалом), з`їзд авто та мото фан-клубів, проведення змагань «Кращий Механік України», змагання з майстерності екскаваторників, показові виступи позашляховиків, картингістів, офіційні змагання з тюнінгу та авто звуку, та багато інших активностї.

Також, в рамках автошоу відбудеться конкурс на знання ПДР на Кубок КП «Київпастранс». Конкурс, який покладе початок відродження програми оцінки знань ПДР серед першокласників,  та проходитимуть  в рамках міжнародної програми FIA-ACTION FOR ROAD SAFETY.

Відвідувачі матимуть змогу не лише подивитися на «ветеранів автошляхів», а й самим відчути комфорт та покататися на одному з перших повоєнних радянських автобусів – ЗиС155 1953 року випуску та ПАЗ 672. 

Для дітей на спеціальному майданчику проводитимуться конкурси та різноманітні шоу, працюватиме виставка масштабних моделей автомобілів. 

У вартість вхідного квитка на фестиваль входить можливість також оглянути експозицію Державного музею авіації, яка включає понад 95 цивільних і бойових літаків, гелікоптерів, та інші зразки авіаційних озброєнь.

Святкову атмосферу створить виступі музичних гуртів та виконавців. На території музею працюватимуть кафе, ресторани та крамниці різноманітних сувенірів та handmade.

Час роботи: - 02 п'ятниця з 10.00 до 22.30  у суботу та неділю  3 10.00 до 20.00 

 

0 отзывов