Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Екскурсія «Таємниці стародавнього Чернігова»

Время

13 декабря в 8:00

Источник

Цены

Вход — 450 грн.

Місто, де переплелися історії та епохи, де жили, кохали та вмирали видатні люди світу. Місто, де на диво вдало поєдналися історичні величні пам’ятки архітектури та сучасні модернові будинки. Історія та сучасність сплелися в єдиний образ прекрасного і незрівнянного стародавнього загадкового велетня – Чернігова, загадкового й таємничого та водночас гостинного та щирого у своїй неперевершеній могутності. Місто ретельно оберігає свої таємниці, як от, наприклад, де захований величезний скарб Івана Мазепи, гетьмана, який гостював у маєтку Лизогуба. Або що поєднує Івана Мазепу та безвісті зниклу чернігівську красуню Мотрю Кочубей, привид якої досі бачать на вузьких алеях чернігівського Валу. А чи ви чули про Чернігівського вампіра, Василя Касперовича, записаного до Війська Запорозького під ім’ям Дуніна-Борковського. Або про таємничий вогник, який живе в Антонієвих печерах і має надзвичайну силу зцілювати хвороби. Про це та багато чого іншого ви неодмінно дізнаєтеся під час екскурсії в славетному місті Сіверського краю – Чернігові.

Програма нашої подорожі:

  • 8.00 – Зустріч групи. Посадка в автобус.
  • 10.00 – Прибуття до славетного міста Чернігова. Прогулянка стародавнім Валом. Огляд П’ятницької церкви та Красної площі.
  • 12.00 – Обід в одному з колоритних кафе або ресторанчиків міста (не включено в вартість). Екскурсовод розповість про найкращі та найцікавіші місця, зорієнтує по цінах.
  • 13.00 – Продовження екскурсії. Відвідування славнозвісних Антонієвих печер, які, за легендою, з’єднували Київ та Чернігів. Чи правда це? Спробуємо розібратися. Далі навідаємося в гості до Троїцького собору та піднімемося на дзвіницю.
  • 16.00 – Завершення прогулянки. Відправлення автобусу до Києва.
  • 18.00 – Прибуття до Києва. 

0 отзывов