Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Піккардійска Терція» в «Жовтневому Палаці»

Место

Время

31 октября в 19:00

Источник

Цены

Вход — 230-1000 грн.

31 жовтня «Піккардійська Терція» дасть великий сольний концерт у Києві
Для вокальної формації «Піккардійська Терція» уже стало доброю традицією восени навідуватися із великим сольним концертом до Києва. Відома дата цьогорічної пісенної зустрічі «піккардійців» із київськими меломанами – 31 жовтня (субота). Того вечора знаменитий львівський акапельний чоловічий гурт виступить на сцені Жовтневого палацу.

Торік київський концерт «Терції» викликав настільки великий ажіотаж, що вже за місяць до виступу колективу квитків у касах не було… Відтак перше, що пообіцяли «піккардійці» зі сцени своїм столичним шанувальникам, - невдовзі знову приїхати до них із сольним концертом. Обіцянки дотрималися, і цими літніми днями уже готують нову концертну програму.

Двогодинні концерти «Піккардійської Терції» - це завжди заряд душевності, мелодійності, позитиву і виключно справжніх емоцій. В одній концертній програмі голосисті «піккардійці» об’єднують пісні із різних періодів своєї творчості, а їх за майже 23 роки музикування колективу назбиралося немало-небагато – понад 300! Відтак у формації, як зауважує її художній керівник Володимир Якимець, «є понад 300 тем для розмови зі слухачами». Утім, спеціально для концерту 31 жовтня у Києві «Терція» готує кілька пісенних прем’єр. І, звісно ж, жоден виступ акапельного гурту не обходиться без його «візитівок» - «Старенького трамвая», «Берега ріки», «Нехай…», «Шізгари»… Публіка просто не відпускає володарів оксамитового багатоголосся зі сцени, допоки разом із ними кількатисячним хором не виконає улюблені пісні!

Останній рік видався для «Піккардійської Терції» напрочуд насиченим на гастролі. Зокрема, від травня 2014-го і до травня 2015-го вокальна формація тричі (!) побувала із концертними турами у містах сходу та півдня України. І тричі протягом одного року «піккардійці» збирали аншлаги у Дніпропетровську, Кривому Розі, Запоріжжі, Полтаві, Сумах, Миколаєві, Хeрсоні… «Для нас ці тури – надзвичайно важливі: це наче наш борг перед тамтешньою публікою – за те, що до Революції Гідності, у попередні 22 роки незалежності України, ми з різних причин не так часто концертували у тій частині нашої держави, - каже художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець. - А нам є що сказати людям. І люди потребують цього спілкування. Особливо у теперішній непростий час. Після концертів до нас за куліси підходять вдячні слухачі і кажуть, що наш спів дає змогу відволіктися, морально відпочити. Українці зараз так багато роблять для України – для нашої армії, для біженців… Зрештою, зараз кожен думаючий чоловік усе, що уміє робити, спрямовує на захист нашої держави. Кожен воює на своєму фронті. Ми – на культурному. Українська культура настільки багатогранна і багата, що треба якомога більше показувати її на всій території України».

Традиційно протягом року «Піккардійська Терція» багато гастролює і містами Західної та Центральної України: Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Коломия, Мукачеве, Житомир, Біла Церква, Вінниця, Чернігів, Черкаси, Хмельницький… Одне слово, немає в Україні куточка, у якому б не чекали і гаряче не приймали «піккардійців».

Крім того, за останній рік «Терція» активно концертувала і за кордоном. Зокрема, двічі колектив побував із концертами у Канаді. Примітно, що частина коштів, зібраних за квитки на канадські концерти «піккардійців», була скерована на підтримку реабілітаційного центру для поранених в АТО вояків. Також закордонні гастролі акапельної формації у 2014-2015 рр. охопили Австрію, Німеччину, Польщу, Чехію

Довідка.

«Піккардійська Терція» - унікальний колектив для української музичної культури. За майже 23 роки стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», а його учасники стали визнаними «метрами акапельного співу». Від 1992-го, року свого заснування, «Терція» випустила чотирнадцять різножанрових альбомів та збірок. А цими днями «піккардійці» (Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин) працюють над новим, п’ятнадцятим за ліком, студійним альбомом.
У репертуарі «Піккардійської Терції» - понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Чехія, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія, Австрія і навіть Сингапур. У 2008-му році вокальна формація удостоїлася найпрестижнішої культурно-мистецької нагороди - Національної премії України ім. Т. Шевченка. 


0 отзывов