Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Конференція прогресивних ідей «TEDxKNEU»

Время

20 июня с 10:00 до 19:00

Источник

Цены

Вход — 200 грн.

20 червня відбудеться студентська конференція TEDxKNEU. Цю подію варто внести у свій календар, якщо ви: цінуєте новий досвід та ідеї, прагнете постійно покращувати своє життя, є агентом позитивних змін на будь-якому рівні, любите проводити з користю свій час і розширювати коло знайомств.

Більш як 400 учасників, 3 музичних гурти, 9 спікерів, тони корисної інформації, ідей та висновків зустрінуться під одним дахом у стінах КНЕУ.

Темою першої події TEDxKNEU є «Building the community U n' I». Ми всі є частинами спільнот, що об'єднують усіх студентів, викладачів та випускників. Разом ми зможемо стати рушійною силою та робити зміни на краще. Тому запрошуємо приєднатись до події і стати частинкою світової спільноти TEDx.

Ми в соціальних мережах Вконтакті, Facebook, Instagram.

З детальною інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті проекту 

 TED – це щорічна конференція про унікальні проекти та інновації, які несуть в собі ідеї зміни і розвитку суспільства. Девіз конференції «Ideas worth spreading» (у перекладі «Ідеї, варті поширення») відображає місію конференції – розповсюджувати ідеї, які здатні змінити світ на краще.

0 отзывов