Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Національна виставка «Український сувенір - 2014. Україна - країна майстрів»

Время

с 27 ноября, 9:00 до 30 ноября, 18:00

З 27 по 30 листопада 2014 року ДП «Український дім» проводить Національну  виставку «Український сувенір - 2014. Україна - країна майстрів».   

Основна мета заходу – підтримка діяльності народних майстрів України та популяризація унікальних традицій і культури нашої держави. Задля збереження культурного надбання України, підтримки національного виробника і великим бажанням показати усьому світові самобутність українських умільців, Український дім в цьому році планує залучити майстрів різноманітних напрямків діяльності.

Національна виставка «Український сувенір - 2014. Україна - країна майстрів»  представляє широкий спектр галузевих напрямків сувенірної продукції  та   містить такі розділи: українські вироби, хендмейд, товари для творчості та рукоділля, бізнес подарунки, модні аксесуари та біжутерія, товари для дому та декор, пакування та дизайн подарунків. Також на виставці будуть представлені мистецькі твори, сувенірні вироби та коштовні прикраси з усіх областей України. 

Відвідувачі виставки будуть мати унікальну можливість взяти участь у майстер-класах різного формату, а саме опанувати ази народного мистецтва за участю народних майстрів, які продемонструють традиційну техніку народних ремесел, а також розширити свій кругозір та ознайомитись з сучасними видами творчості та рукоділля. 

Національна виставка «Український сувенір - 2014. Україна – країна майстрів» - це презентації нових торгівельних марок і вже відомих брендів,   професійний обмін інформацією, спілкування з партнерами та покупцями в атмосфері свята, що панує на Виставці.  

        

0 отзывов