Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

IX ART-KYIV Contemporary 2014 в «Мистецькому Арсеналі»

Время

с 18 ноября, 15:00 до 30 ноября, 19:00

Цены

Вход — 20-50 грн.

IX ART-KYIV Contemporary 2014

Форум художніх проектів

 

Відкриття: 18 листопада  о 18:30

Вхід за запрошеннями або квитками вартістю 100 грн.

Прес-конференція: 18 листопада о 16:00

Вхід для журналістів за попередньою акредитацією

 

З 18 по 30 листопада у Мистецькому Арсеналі відбудеться ІХ форум ART-KYIV Contemporary, що презентує понад 40 нових проектів від провідних сучасних українських митців, кураторів, арт-інституцій. Одним із хедлайнерів цьогорічного форуму стане відомий іспанський художник, музикант, композитор, диригент, живописець – Хосе-Марія Кано.

 

Обравши формат актуального проектного висловлювання, ART-KYIV Contemporary 2014 пропонує простір для відкритої художньої комунікації, живої дискусії щодо гострих проблем сьогоднішнього дня. 

ART-KYIV Contemporary 2014 представить проекти, що резонують із викликами часу. Вони готувалися як самодостатні, цілісні та розгорнуті експозиції, з великою медійною градацією. Окрім традиційного живопису та графіки будуть експонуватися фото та мультимедійні проекти, що створять об’єктивну та актуальну картину сучасної візуальної практики з широким регістром – від концептуалізму до наїву.

 

Іспанський митець Хосе-Марія Кано представить проект "Si cecidit de genu pugnat" (“навіть якщо він впаде, він продовжить боротьбу на колінах” - лат.). В експозиції буде представлено нещодавню серію робіт "De providentia" (Про провидіння), названої за  текстом давньоримського філософа Луція Сенеки про необхідність гідно зустрічати будь-які випробування долі і не боятися несподіванок майбутнього. Хосе-Марія апелює до розповсюдженого в Іспанії видовищного ритуалу кориди як до яскравої метафори випробувань, прихованої гри долі, постійної метафізичної близькості життя та смерті, що можна трактувати як на рівні конкретних життєвих доль, так і на рівні взаємовідносин різних суспільств, держав та континентів.  Роботи виконані у техніці енкаустики (живопис воском). Виставку презентовано за сприяння Посольства Істпанії в Україні.

 

Хосе-Марія Кано (1959 р.н.) вивчав візуальне мистецтво у  Академії Rafael Hidalgo de Caviedes, та Академії Artaquio. Окрім візуального мистецтва, активно працює у музичній сфері: автор та композитор всесвітньо відомої опери "Luna" (1992), яку виконував Пласідо Домінго. Автор музичного гімну футбольного клубу Реал Мадрид. У 2012 році  диригував оркестром на останньому концерті Монсеррат Кабальє у Мадриді. Учасник численних виставок у Лондоні, Мадриді, Мілані, Берліні, Шанхаї, Лос Анджелесі.

 

Дискусійна платформа форуму запрошує усіх на зустрічі з авторами та кураторами проектів, лекції відомих українських політологів, істориків та філософів.

 

Традиційно в Мистецькому Арсеналі працюватиме Інноваційний освітній проект для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ. У Лабораторії Мистецтва на юних відвідувачів чекатимуть активності та освітня програма з сучасного мистецтва, а також оновлені Лабораторії Науки, Інновацій, Фінансів, Біології та Art&Book, що запропонують дітям та дорослим інтерактивну освітню програму – унікальні авторські інсталяції та інтерактивні твори, навчальні презентації, лекції, активності, майстер-класи.

 

Загальна вартість вхідного квитка –  50 грн., пільгового квитка – 20 грн.

Пільговий вхід дійсний для учнів (старших 12 років), студентів, пенсіонерів за наявності відповідного документу.  

 

Безкоштовний вхід для дітей до 12 років, інвалідів 1-2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасникам АТО, музейним працівникам, членам спілки художників (за наявності посвідчення).

 

ЕКСКУРСІЇ:

Вартість екскурсійної путівки – 200 грн.

Екскурсія англійською мовою – 250 грн.

Безкоштовні екскурсії:

Вівторок, четвер о 18:00;

Субота о 14:00;

Довідки та замовлення екскурсії за телефоном:  067 247 21 96

0 отзывов