Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Презентація нового відео ТНМК на Просто Music Video Festival

Место

Время

13 ноября с 18:30 до 22:59

В четвер, 13 листопада, Танок на майдані Конго візьме участь у фестивалі «PROSTO Music Video Festival», презентувавши новий кліп на пісню «В наступному». За концепцією фесту, українські музиканти демонструють публіці в кінотеатрі свої найкращі кліпи та коментують їх. ТНМК готує спеціальний показ - 13 листопада бажаючі зможуть побачити найкращі фрагменти фільмографії гурту (шість документальних фільмів з історії ТНМК) та вперше покажуть нове відео – кліп «В наступному», який попереджає вихід нової номерної платівки ТМНК – «Дзеркало».

PROSTO Music Video Festival - місце зустрічі популярних виконавців і їх професійної команди, що складається з режисерів / кліпмейкерів, стилістів, гримерів і так далі, з глядачами з гарним смаком, шанувальниками музики та сучасного відео мистецтва.

У слухачів Просто Радіо і гостей Одеса-Кіно з'явиться унікальна можливість переглянути найкращі кліпи в присутності головних героїв відео і почути про найсмішніші і курйозні випадки з перших уст, а також отримати майстер-клас від справжніх професіоналів у сфері шоу-бізнесу. 

0 отзывов