Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Фрік-кабаре Dakh Daughters Band із новим концертом

Место

Время

9 декабря с 18:30 до 22:59
10 декабря с 18:30 до 22:59

9 та 10 грудня в Києві (клуб Sentrum) пройдуть концерти українського жіночого театрально-музичного гурту, що виступає в жанрах «фрик-кабаре» і театрального перформансу «Dakh Daughters Band» з виключно сидячими місцями для глядачів та суто камерною атмосферою.

«Dakh Daughters Band» — це сім талановитих красунь, акторок театру київського «Дах», керівник якого — Владислав Троїцький — бере участь у постановці перформансів «Dakh Daughters».

«Dakh Daughters Band» — це п’ятнадцять музичних інструментів, діапазон вокалу від українського плачу до суворого гроулінгу та повний спектр людських емоцій.

У дівчат взагалі нема пісень. Кожна композиція — то окреме театральне дійство з виром почуттів, зворушливими героями та неймовірними історіями. Дещо пояснювальне, що відбувається на перетині музики, театру та класичного кабаре.

Лише за один рік свого існування «Dakh Daughters Band», наче вірус, проникли до сердець українців, встигли підкорити Європу, в тому числі французів, що мають неабиякий смак у кабаре і стали феноменальним явищем української культури.

Нещодавно дівчата повернулися з Москви, де відбувся їхній концерт у «Гоголь-центрі», одному з небагатьох оплотів російських митців, які підтримують Україну. На них вже чекає Санкт-Петербург, де вони теж будуть співати свої недвозначні хіти про «моє море» та українських дівчат.

А поки доньки «Даху» мріють зарядитися енергією рідної землі та подарувати їй свою любов і рух — найпотужнішу жіночу силу.

У нічному клубі в центрі столиці тепер справжній театр. Адже це кабаре, в якому танцюють не напівоголені дівчата, а інтелектуальні красуні декламують тексти Бродського, Шекспіра та Андруховича. Фріки виглядають нормальніше, аніж ті, хто живуть за старими нормами.

Це — концерт «Dakh Daughters Band» і тільки початок приємних здивувань. 

0 отзывов