Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Вперше Чую» в пабі «Docker»

Место

Время

27 ноября с 20:00 до 22:00

Цены

Вход — 75-100 грн.

«ВПЕРШЕ ЧУЮ» – це романтичний байкерський рок. Пісні, написані у мандрівках на мотоциклі.Унікальний проект, у якому до автора, вокаліста і гітариста Григорія Вагапова постійно приєднуються музиканти із різних гуртів та формацій. 27 листопада «ВПЕРШЕ ЧУЮ» запрошує друзів разом відсвяткувати своє 5-річчя.

Свій відлік гурт веде з 2009 року. Саме тоді вийшов дебютний альбом «СкаСка». В 2009 «ВПЕРШЕ ЧУЮ» визнано кращими дебютантами за версією «ДЖЕМ FM» - премія 

«НеПопса».В 2011 вийшов другий, байкерський альбом гурту «ПрямоТок».Пісня «Чоперок» потрапила в ротацію «ДЖЕМ FM» та інших радіостанцій, а завдяки інтернету 

та байкерам стала відомою і за межами України.Гурт став лауреатом фестивалю-конкурсу «Червона Рута» - 2011 і на гала-концерті виконав саме пісню «Чоперок».

А в 2013 році «ВПЕРШЕ ЧУЮ» заспівали «Чоперок» з хором байкерів у проекті «ЖИВЯКОМ».Під час Євромайдану особливої популярності набула композиція «Не треба».

Журналісти ТСН на пісню «Не треба» змонтували кадри Майдану та побиття студентів,та показали його 1 грудня 2013 у програмі «Підсумки тижня» каналу 1+1.

На YouTube відео набрало сотні тисяч переглядів.Пізніше, саме через цю пісню гурт «ВПЕРШЕ ЧУЮ» заборонили у Росії.

Цього року «ВПЕРШЕ ЧУЮ» зняли кліп на пісню «Ізопова мова» за мотивами антиутопії Дж.Орвела «Ферма тварин» та казки І.Франка «Фарбований лис». Зйомки відбувалися у Межигір’ї. Адже Межигір’я стало символом марнотратства та марновірства нашої доби. Це місце концентрації несмаку великих грошей. Однак у кожної доби своє Межигір’я. Саме така ідея вкладена в новий кліп музичного проекту «ВПЕРШЕ ЧУЮ».

Лідер гурту - Григорій Вагапов підтримує своїми піснями бійців в зоні АТО.Актуальним гаслом гурту є - «Хочеш миру - займайся культурою!».Саме тому гурт вирішив відзначити своє 5-річчя концертом в Києві, зібрати всіх друзів та партнерів. Подякувати їм, за те, що дозволяють в ці непрості часи залишатися музикантами. 

Надихнутися на подальші творчі кроки, серед яких - запис третього альбому. 
0 отзывов