Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

«Ніч яка місячна...»

Время

9 ноября с 18:00 до 20:00

9 листопада, до дня української мови та писемності, в Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва прем’єратеатралізованих вечорниць «НІЧ ЯКА МІСЯЧНА...».

В програмі концерту - українські пісні та романси різних жанрів - жартівливо-розважальні, ліричні, лірико-романтичні, драматичні... 

У концерті прозвучать такі пісенні перлини, як: «Ніч яка місячна...», «Дивлюсь я на небо...», «Ой ти, дівчино, з горіха зерня...», «Чорнії брови, карії очі» та багато інших... 

Українська мова різноманітна, дзвінка, співучо-мелодійна, оспівана в багатьох піснях та романсах. Саме українська пісня несе відгомін найглибших прагнень і переживань душі нашого народу. Вона є диханням незатертої національної свідомості, яка живе у кожному із нас.

«Українські пісні та романси завжди відзначалися великим мелодійним багатством. Наспівна мелодика, поєднана з експресією, є характерною рисою багатьох українських романсів і пісень. Ми повинні пам’ятати, що живемо на прекрасній землі і на ній має цвісти рідна мова», - говорить в.о. художнього керівника театру Віталій Калітовський.

У концерті беруть участь: солісти-вокалісти, хор, артисти оркестру і балету 

театру. 

Режисер постановник – Лариса Моспан-Шульга. 

0 отзывов