Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Хлопчик у золотих штанях

Жанр

Приключения, Фантастика, Семейный

Длительность

1 час 39 минут

Режиссёр

Елла Лемхаген

Страна

Швеція, Данія

Актёры

Лукас Хольгерссон Олле Кранц Ніна Санд

Смотреть трейлер «Хлопчик у золотих штанях»

Матс і Девід – звичайні підлітки. Зараз вони на канікулах, тому можуть проводити час так, як вони захочуть. Хлопці підробляють на місцевому кладовищі, доглядаючи за могилами. Таким чином вони отримують хоч якісь кишенькові гроші. Після роботи хлопці захотіли скупатися, залишивши речі без нагляду, чим і скористалися хулігани. Вони забрали всі гроші Матса і Девіда, та ще й речі забруднили в олії. Матс знайшов на заміну якісь штани, які виявилися чарівними: кожен раз, коли хлопчик засовує руку в кишеню, він дістає звідти купюру. Життя друзів змінилася з цього моменту. Тепер вони можуть купити все, що завгодно, і навіть допомагати бідним людям. Але за друзями почнеться полювання, адже вони не знають, звідки гроші беруться...

Фільм заснований на однойменному романі шведського письменника Макса Люндгрена. Екранізація цієї книги вже була в 1975 році як серіал.

Режисером картини є Елла Лемхаген. Вона раніше працювала над проектами "Патрік 1,5" (2008), "Королівські коштовності" (2011), "Римські побачення" (2015).

У стрічці зіграли: Анніка Халлін ("Дівчина, яка підривала повітряні замки" (2009)), Шанті Роні ("Разом" (2000)).

Прем'єра фільму відбулася 4 серпня 2014 року в Гетеборзі, Швеція. 

Расписание сеансов на фильм «Хлопчик у золотих штанях»

На сегодня нет сеансов
На завтра нет сеансов
Нет сеансов

0 отзывов