Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Фестиваль «Kyiv Blues Fest X»

Место

Время

8 ноября с 19:00 до 21:00
9 ноября с 19:00 до 21:00

THE BLUES IS ALRIGHT — саме цей хітовий рядок легко й містко характеризує ювілейну міжнародну зустріч вічно молодого музичного жанру з українськими любителями чесної та безкомпромісної музики. І в честь цієї, безумовно видатної події, київський міжнародний фестиваль Kyiv Blues Fest ось уже в десятий раз пройде 8 і 9 листопада у столичному Будинку Кіно.

Киянам та гостям столиці протягом цих двох днів буде представлена феноменальна програма блюзу найвищої проби за світовими стандартами: 7 виконавців блюзу з США, Великобританії, Канади, Польщі, Білорусі та України з майже усіма  відтінками блюзу — від традиційних до інноваційних та сучасних!

Історія фестивалю сягає у 1997 рік, коли вперше з подачі київського блюзового ентузіаста Олега Сартакова в Києві зібралися практично всі представники блюзу в Україні на чолі з Mick Taylor, гітаристом класичних складів John Mayall Band і The Rolling Stones. Потім сталася довга пауза, поки на київській сцені не з'явився музикант з Херсона, відомий українським меломанам під ім'ям Макс Таврічєскій, який і дав надії на щорічний міжнародний фестиваль блюзу у Києві нове життя. І вже у 2010 році було проведено другий Київський міжнародний фестиваль блюзу. Відтоді він проводиться щороку та встиг  з клубного рівня перейти на велику сцену, отримуючи при цьому все більший резонанс в Україні та по всьому світу. Фестиваль відкриває шанувальникам справжньої музики не тільки нові імена виконавців блюзу в Україні, а й запрошуючи зірок першої величини — так у різні роки в програмі фестивалю брали участь Bob Margolin, Guy Davis, Keith Dunn. Але хто би не брав участь у цьому заході, початківець або легенда- на сцені завжди буде гаряче! За словами команди організаторів, саме це і можливо вважати гаслом фестивалю.

Протягом ювілейної дводенної програми  глядачам запропонуют виступ таких музикантів як Michael Wheeler (USA), Son Of Dave (Canada), Mike Greene band (USA-Poland), бенд Олексія Яровенка (Білорусь-Україна), Lewis Creaven Band (UK), Michael Roach (USA) та українського виконавця Макса Ватутіна.

Подробиці та квитки за посиланнями: 8 листопада и 9 листопада

0 отзывов