Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Фестиваль «Comic Con Ukraine 2020»

Время

5 сентября с 12:00 до 21:00
6 сентября с 12:00 до 21:00

Дітям до 10-ти років (включно) вхід у супроводі дорослого – БЕЗКОШТОВНО, за умови не більше 2-х дітей на одного дорослого. ОБОВ'ЯЗКОВО мати на вході документ, що засвідчує вік дитини. Автограф та фото-сесії з Зірковими гостями сплачуються на загальних підставах не залежно від віку.

Великий міжнародний фестиваль сучасної поп-культури ComicConUkraine 2020 відбудеться у Києві 5-6 вересня. І знову головною локацією стане територія Арт-заводу Платформа, а це понад 35 000 кв.метрів!

Традиційно на вас чекатимуть:

- Грандіозне Cosplay- та Cover Dance-шоу на головній сцені з призовим фондом у 100 000 грн;

- Зустрічі з голлівудськими зірками;

- Ігрові турніри;

- Офіційні стенди від компаній кінопрокату та ігрових розробників;

- Презентації нових коміксів;

- Авторські виставки;

- Виступи музичних гуртів;

- Величезний тематичний маркет;

- Десятки фантастичних фотозон.

Та безліч сюрпризів! Атмосфера буде шаленою!

Більшість подробиць гік-конвенції наразі – велика таємниця, але ми вже готові відкрити завісу таємниці одного з гостей. Першим спеціальним гостем ComicConUkraine 2020 стане німець Бена Бергманн більше відомий якMaulCosplay - офіційний косплеєр CD Project Red, компанії розробника серії відеоігор Відьмак та Cyberpunk 2077. Саме Відьмак у втіленні Бена підкорив мільйони фанів з усього світу! За його перевтіленнями в Інстаграмі слідкує понад 250 тисяч людей, адже те, із якою точністю та майстерністю він змінює складні образи, вражає. В його арсеналі також боєць у масці Скорпіон із “Смертельної битви”, напівбог Кратос з гри “Бог війни”, ҐелертҐріндельвальд із “Фантастичних звірів” та багато інших героїв. На спеціальному стенді Бен проведе безкоштовні автограф- та фотосесії, у лекторії розповість про свій чималий косплей-досвід, а також візьме участь у суддівстві CosplayShow у номінаціях Гран-Прі та WorldCosplaySummitUkraine.

Цього року ComicConUkraine планує перевершити самого себе. Нагадаємо, що у минулі роки серед зіркових гостей конвенції були мандрівник у часі Крістофер Ллойд, легендарний гном Ґімлі – Джон Ріс Девіс, андроїд Коннор – Брайан Декарт, батько 3Д шутерів та автор гри DOOM – Джон Ромеро, а також войовничий Мачете Денні Трехо.

0 отзывов