Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх


Новости

Школа помічника народного депутата

Школа помічника народного депутата –це перша навчальна програма з професійної підготовки помічників депутатів. У нас навчаються як люди, які прагнуть стати помічниками народних обранців, так і вже діючі помічники нардепів.
5 мая 2017 в 18:55
1729 просмотров
У нас навчаються як люди, які прагнуть стати помічниками народних обранців, так і вже діючі помічники нардепів. Всебічний навчальний курс був розроблений на основі соціологічного дослідження серед депутатів на тему, яким повинен бути їх помічник. Читають лекції президенти, міністри, народні депутати, помічники, політичні консультанти, кращі українські та зарубіжні практики. Налагоджено співпрацю з більшістю народних депутатів України ВРУ, депутатами місцевого рівня, Кабінетом міністрів України.
Що Ви отримаєте під час навчання?
  •  Гарантоване працевлаштування кращого випускника Школи 30 лекцій від президентів, народних депутатів, міністрів, кращих піарників, політтехнологів, політологів, журналістів, юристів, помічників депутатів, іноземних політиків та інших фахівців. 
  • Двотижневе стажування для кращих студентів, у Верховній Раді України або Київській міській раді Місце проходження стажування визначається в результаті конкурсного відбору. 
  • Перспектива працевлаштування у Верховній Раді України, Київській міській раді та інших органах місцевого самоврядування. Деталі в «Стажування». 
  • Особиста рекомендація від народного депутата Верховної Ради України або депутата місцевого рівня Екскурсія по кулуарах, залах і комітетах Верховної Ради України та Кабінету Міністрів для всіх студентів курсу. 
  • Освітні матеріали по роботі помічника народного депутата для всіх студентів курсу Закрита вечірка з неформальним спілкуванням з лекторами курсу. 
  • Сертифікат, що підтверджує Ваше навчання в Школі Потрапляння до кадрового резерву Школи – пропозиція роботи і доступ до різних вакансій в політичній сфері
На даний момент працевлаштовано у ВРУ на посаду помічника-консультанта народного депутата і на інші посади в політсфері – більше 200 випускників нашої програми. 

Наші випускники працюють помічниками у народних депутатів України Олега Ляшка, Семена Семенченка, Мустафи Найєма, Вікторії Сюмар, Олександра Черненка, Дмитра Андрієвського, Сергія Рибалки та інших.

Детальна інформація: http://assistant-school.org.ua/ 

Реєстрація : https://goo.gl/L8MbEz  

Популярное в блоге

Нет комментариев