Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх


Пресс-релизы

У Києві відбудеться сімейний забіг в рамках Київського півмарафону

Вперше в рамках Київського півмарафону Nova Poshta Kyiv Half Marathon відбудеться Family Run - сімейний забіг на 2 км.
27 марта 2017 в 13:25
750 просмотров

9 квітня українські родини вийдуть на старт та відчують себе справжньою біговою командою. Участь у новому забігу можуть взяти необмежена кількість членів однієї родини, об’єднавши таким чином на великому спортивному святі батьків з дітьми, бабусь та дідусів з онуками тощо. Долучатися до Family Run можна навіть батькам з маленькими дітлахами на руках або у візочках. Кожен отримає фірмову футболку забігу.  

Ініціювала створення нової дистанції компанія Run Ukraine - організатор Київського півмарафону.

«Організація сімейного забігу – перший досвід для нас та наших учасників. В Україні в рамках масових бігових заходів подібних стартів не було. Ми впевнені, що біг здатен об’єднувати людей різних поколінь. Family Run - це можливість подарувати своїй родині велике спортивне свято з незабутніми емоціями. Ми закликаємо учасників починати  творити бігову історію вашої родини вже зараз», - коментує директор з маркетингу та комунікацій Run Ukraine Вікторія Веремієнко.

 

Довідка про Київський півмарафон  

Київський міжнародний півмарафон Nova Poshta Kyiv Half Marathon став біговою традицією міста. Цього року масовий забіг відбувається в сьомий раз та збере близько 10 тисяч любителів бігу з різних міст України та світу. З кожним роком зростає кількість учасників на старті і разом з тим збільшується призовий фонд змагання. У 2017 році він складатиме 146 000 грн. Траса півмарафону має міжнародний сертифікат відповідності AIMS, окрім того, Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 пройшов сертифікацію Європейської асоціації легкої атлетики і отримав найвищу оцінку якості – “5 зірок”. Це означає, що захід буде організовано за високими стандартами з відповідним рівнем безпеки та порядку. Для  учасників у цьому році в рамках бігової події заплановані чотири індивідуальні дистанції: 21,0975 км, 10 км, 5 км і 2 км. Також відбудуться естафетні та корпоративні змагання. Традиційно організатори пропонують маленьким учасникам вийти на дитячі старти: 1 000 м, 500 м і 100 м.

Реєстрація на забіг на офіційному сайті kyivhalfmarathon.org

Титульний спонсор - Нова пошта.

Генеральні медіа партнери: Kiss FM, ТСН, Переможці, XXL

Головний медіа партнер: RBC-Styler

Медіа партнери: HOCHU.ua, Uaua.info, Meteoprog.ua, Likar.info, Golos.ua  

Спортивні медіа партнери: xSport, Sport Arena

 

Популярное в блоге

Нет комментариев